Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ljubavni problemi

Go down 
+24
beograd_zauvek
*DuLcE GrEaTeSt fAn*
*dulce_the_best*
MiStEr $D$
shlapica
krstovict
DUL FRVR BEST
Stoletova
*Kiki*Anahi*
Iris
_DeJaNa_
dulce_maria
EmArObErTa
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
*Yo soy fan de Christian*
mIsS.p0p.tRaSh
Poncho_mi anhel
Mia
$Robert@$
DULCE fan Anja
Mia Colucci
Maca'90
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
PoNcHo
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 8:33 pm

PoNcHo wrote:
Mia wrote:
PoNcHo wrote:
$Robert@$
evo da ti ja prbam dati savet, mislim da je vrijeme da i ti počneš da kuliraš onoga momka koji je tebe počeo da kulira "zato što si ti kriva", vjeruj mi da ako je zaljubljen u tebe kad počneš da ga kuliraš neće mu biti sve jedno i onda će on tebe molit da mu se vratiš (vjeruj mi takvi smo mi muškarci heheheh Smile) , a ako kada ga počneš kulirat a njemi ne bude stalo znači da mu nije stalo do njega i najbolje je da ga se kloniš.
A to za najboljeg druga pa neznam... šta da ti kažem ako ga voliš pokušaj da mu oprostiš a se i smuvajte...


da inace vi muskarci ste bre mnogo cudni!

a vi djevojke kao niste Razz
to je jedina stvar koja mi neće biti jasna u životu (posle matematike)

Sta?Mi devojke...e Bozo mi smo jednostavne u odnosu na vas... Surprised
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 10:57 pm

Dosta spama idite u chat pa trkljajte tamo...!!!;D
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 1:32 am

Aha...ok Smile
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 1:35 am

Jao ta ljubav nema nikakvo olakshanja pogotovo kada su obe osobe tvrdoglave i kada tvre da se ne svidjaju jedan drugome a druigma prichaju drugo...
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 3:33 pm

Wampirusha wrote:
Jao ta ljubav nema nikakvo olakshanja pogotovo kada su obe osobe tvrdoglave i kada tvre da se ne svidjaju jedan drugome a druigma prichaju drugo...

E to se slazem!!Kada tvrde da se ne loze jedan na drugog,a ustvari...
Nisam zaljubljena i nemam problema Surprised
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 12:57 am

Blago tebi
Jao ja imam zivot tj. ljubav kao Mia u seriji volim jednoga seljaka ali tvrdim da ga ne volim kao i on a jednom se poljuibmo i kao nishta nije bilo...Ista pricha
Que deficil es ser yo..!!!!!!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 6:13 pm

Wampirusha wrote:
Blago tebi
Jao ja imam zivot tj. ljubav kao Mia u seriji volim jednoga seljaka ali tvrdim da ga ne volim kao i on a jednom se poljuibmo i kao nishta nije bilo...Ista pricha
Que deficil es ser yo..!!!!!!


To se meni desavalo...mislim tvrdili smo jedno,a na kraju se ispostavilo drugo!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 9:00 pm

DA DA znam tako meni u svim ljubavima..
Danas smo se vijali po shkoli jer me je uderio iz zezanja u ruku i u dupe ...Pa mislim ja reko shta to bi a on ne moze se odoleti kada sam se ja zaletela ...juju vijali smo se 10 minuta i zakasnili na chas i ulazimo nas dvoje a ova prof pita de ste vas dvoje a ja krenula da mucam a on tje pa nju poslushajte ovi se odvalili a on ma malo smo...........trchali pocheo se smejati......
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 20, 2007 11:50 pm

Wampirusha wrote:
DA DA znam tako meni u svim ljubavima..
Danas smo se vijali po shkoli jer me je uderio iz zezanja u ruku i u dupe ...Pa mislim ja reko shta to bi a on ne moze se odoleti kada sam se ja zaletela ...juju vijali smo se 10 minuta i zakasnili na chas i ulazimo nas dvoje a ova prof pita de ste vas dvoje a ja krenula da mucam a on tje pa nju poslushajte ovi se odvalili a on ma malo smo...........trchali pocheo se smejati......


hehe...extra!Vi ste loodi...Smile
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 1:49 am

Ma ljubav nas udara u glavu...xexe...
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 6:49 pm

Wampirusha wrote:
Blago tebi
Jao ja imam zivot tj. ljubav kao Mia u seriji volim jednoga seljaka ali tvrdim da ga ne volim kao i on a jednom se poljuibmo i kao nishta nije bilo...Ista pricha
Que deficil es ser yo..!!!!!!

ja neznam zašto tako neko sebi komplikuje život ako ti se neko sviđa, zašto tvrdiš da ti se ne sviđa, ne razmijem???? bounce
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 10:01 pm

PoNcHo wrote:
Wampirusha wrote:
Blago tebi
Jao ja imam zivot tj. ljubav kao Mia u seriji volim jednoga seljaka ali tvrdim da ga ne volim kao i on a jednom se poljuibmo i kao nishta nije bilo...Ista pricha
Que deficil es ser yo..!!!!!!

ja neznam zašto tako neko sebi komplikuje život ako ti se neko sviđa, zašto tvrdiš da ti se ne sviđa, ne razmijem???? bounce

I meni se to desava Arrow Sleep
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 11:31 pm

Mia wrote:
PoNcHo wrote:
Wampirusha wrote:
Blago tebi
Jao ja imam zivot tj. ljubav kao Mia u seriji volim jednoga seljaka ali tvrdim da ga ne volim kao i on a jednom se poljuibmo i kao nishta nije bilo...Ista pricha
Que deficil es ser yo..!!!!!!

ja neznam zašto tako neko sebi komplikuje život ako ti se neko sviđa, zašto tvrdiš da ti se ne sviđa, ne razmijem???? bounce

I meni se to desava Arrow Sleep


Ma ne znam ... pig pig
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 9:41 pm

Wampirusha wrote:
Mia wrote:
PoNcHo wrote:
Wampirusha wrote:
Blago tebi
Jao ja imam zivot tj. ljubav kao Mia u seriji volim jednoga seljaka ali tvrdim da ga ne volim kao i on a jednom se poljuibmo i kao nishta nije bilo...Ista pricha
Que deficil es ser yo..!!!!!!

ja neznam zašto tako neko sebi komplikuje život ako ti se neko sviđa, zašto tvrdiš da ti se ne sviđa, ne razmijem???? bounce

I meni se to desava Arrow Sleep


Ma ne znam ... pig pig

Sta ne znas???Suspect
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: HALELUJAH!!!!!!!   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:13 pm

JES KONACNO SAM SE POMIRILA SA ONIM DECAKOM STO MI SE SVIDJA!!!! Surprised Surprised clown tongue Like a Star @ heaven I love you
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:14 pm

Stvarno...joj extra!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:17 pm

PA MORAS PONEKAD I DA POPUSTIS DA BI SE POMIRILA SA NEKIM KO TI SE SVIDJA!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:20 pm

Pa naravno,a sta ce sada biti?Samo prijatelji ili...Smile
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:25 pm

PA RESILA SAM DA MI STOTA PORUKA BUDE OVDE!!!PA SAD........IMAMO ZURKU U PETAK I...........................
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:30 pm

Aha...pa lepoo!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:32 pm

NADAM SE!!!!ALI TO JE MOJA PERDPOSTAVKA!!!!!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 6:33 pm

$Robert@$ wrote:
JES KONACNO SAM SE POMIRILA SA ONIM DECAKOM STO MI SE SVIDJA!!!! Surprised Surprised clown tongue Like a Star @ heaven I love you
Shit ponowo smo se poswadjali a sad imam jos wec problem!!!!!!!!! Mad Sad Mad Sad
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 6:39 pm

$Robert@$ wrote:
$Robert@$ wrote:
JES KONACNO SAM SE POMIRILA SA ONIM DECAKOM STO MI SE SVIDJA!!!! Surprised Surprised clown tongue Like a Star @ heaven I love you
Shit ponowo smo se poswadjali a sad imam jos wec problem!!!!!!!!! Mad Sad Mad Sad

ajoj No a shto ste se opet posvađali???
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 6:59 pm

Pa zato sto imam jednu kucku u odejenju koja je NAJOBICNIJA FUKSETINA i koja misl da je najlepsa a stalno se swima namesta da je hwataju!E moja b.b.f je iz najbolje namere napisala njemu da ce kuckica da ga iskoristi!Aon debil nije werowao1Pa mi je jos pretio u skoli da cu da na jebem ako jos nesto kazema,a onda su moji zlatni drugowi iz odeljenja otisli da mu zaprete!Onda sam mu ja napisala sms da se druzi sa fuxama pa su dewojcice iz njegowog odeljenja htele na tucu sa dewojceicama iz mog!Ali u znak oswete ja sam toj jovani rekla da je fuksa i da je mnogo glupa!I onda wise nismo ni progoworile!
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 7:01 pm

auu to djeluje ozbiljno.... valjda će te se pomirit samo iskuliraj tu curur, on kad shvati kakva je ona bježaće na kilometar od nje... vjeruj mi mi muškarci ne volimo "lake ribe"
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Sponsored content





Ljubavni problemi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubavni problemi
Back to top 
Page 3 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
» Problemi sa netom...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: