Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ljubavni problemi

Go down 
+24
beograd_zauvek
*DuLcE GrEaTeSt fAn*
*dulce_the_best*
MiStEr $D$
shlapica
krstovict
DUL FRVR BEST
Stoletova
*Kiki*Anahi*
Iris
_DeJaNa_
dulce_maria
EmArObErTa
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
*Yo soy fan de Christian*
mIsS.p0p.tRaSh
Poncho_mi anhel
Mia
$Robert@$
DULCE fan Anja
Mia Colucci
Maca'90
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
PoNcHo
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 11:46 pm

Pa ti si loooda...pa nadji boljeg od njih dvojice!To je barem lako!Smile
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 11:55 pm

Ma ja sam sada s ovim shto ima 19.5 god pa ja tju u novembru 17 nije velika razlika i on tje u novembru 20 on 15 a ja 11
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 12:14 am

Nemoj da pises dve poruke zaredom!!!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 12:00 pm

pa sta ja znam ti ne moj bas svagog da primecujes1!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 12:06 pm

Ja ponovo imam problem!Iz mog odeljenja sve devojcice su popularne i sve su fukse!Ja sam tu kao crna ovca!One me samo iskoriscavaju,a decaci me samo smatraju kao najbolju drugaricu!Ja sam odlican djak i nisam streberka vec sam hocu da izadjem na dobar put i da se upisem u gimnaziju!Pomozite mi!!!=(
Back to top Go down
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 1:15 pm

Ej ovako iste smo bile ...
Ja tju ti dati savet iz iskustva...Ja sam skroz odlichna i idem u gimnaziju i tamo sam 5.00..
Shto se tiche momaka mene su svi posmatrali kao drugaricu prijateljicu ..do osmaoga ali nadalje ne ..Videtjesh srednja tje te jako promeniti i momke i bitje ti kao meni...ima tjesh ih dosta a i samim tim i dosta problema...
Ti sada samo uchi,uchi jer to je tvoja budutjnost..Ima vremena do zaljubljivanja a one fuksice,kako ti kazesh,nek se reklamiraju ali to tje im biti i posao u budutjnosti samo napred guraj s ponosom...vazi????
Koje si godishte?
Ja sam imala ukupno oko 4-5 momaka ali ove ostale budale ne primetjujem i lepo ih odalamim tako da...
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:10 pm

Mislim da trebas malo da iskuliras te fukse(kako ih ti nazivas!),pusti ih neka rade sta oce...neces ti da se menjas zbog njih!Ti samo lepo nastavi da ucis i sta te briga,a momci...pa nema ih samo u skoli Smile
Imas toliko drugih mesta gde mozes da ih upoznas...
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:48 pm

JA SAM 95 I JA SAM SKROZ ODLICNA OD PRVOG RAZREDA I TO CAKI NA POLUGODJIMA SVE 5.00 I ZATO ME NAZIVAJU STREBERKA ALI JA I NE PRIMECUJEM.IONAKO JA CU DA BUDEM NEKO I NESTO A ONE CE DA BUDU NIKO I NISTA!!!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 11:11 pm

I ja sam do sestog bila sve 5,00,pa me niko nije prozvao streberkom!Skoro sa svima se druzim i niko nije mislio da sam streberka
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 10:38 am

pa avo guske iz mog me iskoriscavaju i ogovaraju me iza svakog coska a kada bih ja otisla prosek celog odeljenja bi pao!JA u mom odeljenju nisnm bas popularna ali u drugi jesam i tamo imam jednu mnogo dobru drugaricu!!!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 11:00 pm

Pa sta te briga onda za tvoje odeljenje?
Bitno je da imas s kim da se druzis!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 11:21 pm

Slazem se sa OIM-om.
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 3:44 pm

MA MNOGO ME NERVIRAJU!!A JA IMAM JOS JEDAN PROBLEM!SVIDJAO MI SE JEDAN DECAK I JA SAM SE SVIDJALA NJEMU ALI POSLE SMO SE DOGOVORILI DA CE MO DA BUDEMO YAJEDNO A A SE NE SMUVAMO!!!OD POCETKA MAJA DO SREDINE JUNA SVE JE BILO OK ALI ONDA JE ON IZNENDA PRESTAO DA MI SE JAVLJA!!!SADA ZOVE MOJU DRUGARICU I ONA SE TIME HVALI A MENI JE KRIVO JER GA JOS UVEK VOLIM!!!ST DA RADIM!?ODGOVORITE MI U ROKU OD TRI SATA !!!HELP!!!!
Back to top Go down
Poncho_mi anhel
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
Poncho_mi anhel


Posts : 210
Join date : 2007-07-29
Age : 30
Location : Uvek uz Poncha,Dul,Chrisa i Any

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 5:25 pm

kao prvo svi muskarci su isti...treba ih ubiti na rodjenju ali ako se to ne ucini treba upotrebiyi protivotrov koji glasi ovako...
Izmisli neku musku osobu ili zamoli negog da je glumi....
Stalno se hvali kako imas decka kako je on dobar prema tebi....
Ako te voli pocece da se raspituje oko tog decka.Ako ne on je budala ostavi ga da crkne...
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 9:16 pm

haha!
Back to top Go down
Poncho_mi anhel
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
Poncho_mi anhel


Posts : 210
Join date : 2007-07-29
Age : 30
Location : Uvek uz Poncha,Dul,Chrisa i Any

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 9:46 pm

Pa da...
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 11:02 pm

E da to i jos ga mozes nazvati i reci kao:"E cula sam da si se nesto bas dosta zblizio sa(kako se zove tvoja drugarica)" i pitaj ga da li je to istina...jel mozda se ona lozi na njega pa oce tebe da napravim ljubomornom.!Ako je istina uradi ono sto je rekla Poncho mi anhel!!!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 2:12 am

Slazem se sa ponco mi anhel...
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 2:59 pm

pa ona se lozila a njega!ja sam ga juce pitala sto me toliko mrzi sto ece vise da budemo zajedo a one je rekao da sam ja kriva a ja nista nisam uradila!stvarno sta da radim!?
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 3:01 pm

i da stvar bude jos gora moj najbolji drug me je povredio i reko i da sam ruzna a posle je svom drugu rekao kako je vec 5 godina zaljubljen u mene!mislim s'a reci!?
Back to top Go down
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 6:02 pm

Ma quliraj...
Jao ja imm veliki problem ali kasnije tju retji sada me mrzi.....
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 12:50 am

$Robert@$
evo da ti ja prbam dati savet, mislim da je vrijeme da i ti počneš da kuliraš onoga momka koji je tebe počeo da kulira "zato što si ti kriva", vjeruj mi da ako je zaljubljen u tebe kad počneš da ga kuliraš neće mu biti sve jedno i onda će on tebe molit da mu se vratiš (vjeruj mi takvi smo mi muškarci heheheh Smile) , a ako kada ga počneš kulirat a njemi ne bude stalo znači da mu nije stalo do njega i najbolje je da ga se kloniš.
A to za najboljeg druga pa neznam... šta da ti kažem ako ga voliš pokušaj da mu oprostiš a se i smuvajte...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Wampirus
Guest




Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 12:56 am

Znamo mi kakvi ste vi
Ja bih da imam takvu situaciju poslushala PoNcHa
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 7:02 pm

PoNcHo wrote:
$Robert@$
evo da ti ja prbam dati savet, mislim da je vrijeme da i ti počneš da kuliraš onoga momka koji je tebe počeo da kulira "zato što si ti kriva", vjeruj mi da ako je zaljubljen u tebe kad počneš da ga kuliraš neće mu biti sve jedno i onda će on tebe molit da mu se vratiš (vjeruj mi takvi smo mi muškarci heheheh Smile) , a ako kada ga počneš kulirat a njemi ne bude stalo znači da mu nije stalo do njega i najbolje je da ga se kloniš.
A to za najboljeg druga pa neznam... šta da ti kažem ako ga voliš pokušaj da mu oprostiš a se i smuvajte...


da inace vi muskarci ste bre mnogo cudni!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 7:45 pm

Mia wrote:
PoNcHo wrote:
$Robert@$
evo da ti ja prbam dati savet, mislim da je vrijeme da i ti počneš da kuliraš onoga momka koji je tebe počeo da kulira "zato što si ti kriva", vjeruj mi da ako je zaljubljen u tebe kad počneš da ga kuliraš neće mu biti sve jedno i onda će on tebe molit da mu se vratiš (vjeruj mi takvi smo mi muškarci heheheh Smile) , a ako kada ga počneš kulirat a njemi ne bude stalo znači da mu nije stalo do njega i najbolje je da ga se kloniš.
A to za najboljeg druga pa neznam... šta da ti kažem ako ga voliš pokušaj da mu oprostiš a se i smuvajte...


da inace vi muskarci ste bre mnogo cudni!

a vi djevojke kao niste Razz
to je jedina stvar koja mi neće biti jasna u životu (posle matematike)
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Sponsored content





Ljubavni problemi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubavni problemi
Back to top 
Page 2 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
» Problemi sa netom...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: