Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ljubavni problemi

Go down 
+24
beograd_zauvek
*DuLcE GrEaTeSt fAn*
*dulce_the_best*
MiStEr $D$
shlapica
krstovict
DUL FRVR BEST
Stoletova
*Kiki*Anahi*
Iris
_DeJaNa_
dulce_maria
EmArObErTa
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
*Yo soy fan de Christian*
mIsS.p0p.tRaSh
Poncho_mi anhel
Mia
$Robert@$
DULCE fan Anja
Mia Colucci
Maca'90
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
PoNcHo
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AuthorMessage
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeTue May 13, 2008 12:58 am

axaxaxxaxaxax Laughing
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeTue May 13, 2008 3:51 pm

PoNcHo wrote:
axaxaxxaxaxax Laughing
Back to top Go down
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeFri May 16, 2008 12:12 pm

Jao shto nemam sad kredita... dwe wecheri zaredom me cimao onaj kreten... Milosh...
usput shta bi sa njim... i uroshem... i SALETOM
Back to top Go down
beograd_zauvek
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 3
Join date : 2009-01-12

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:40 pm

E ovako,ja imam ljubavnih problema i ako moze neko da mi pomogne..Svidja mi se jedna devojka koju znam od pre 6 godina..uvek mi se svidjala samo sto nisam imao petlje da joj se priblizim..i posle 2,3god mi se dop i ona kaze da sam se i ja njoj svidjao kad smo bili mali..eh sad znam da je jednom probala da me smuva..samo sto sam tad bio nesto nervozan..pa se nismo smuvali..to je bilo pre 1 god..i sad ona je imala nekog decka..i sad su raskinuli i kao oce da se pomiri..ali sam ja sad nju poceo da muvam da je grlim i tako..samo sto ne bih hteo da probam da je smuvam i da ona nece nista vise da ima samnom..hteo bih da imamo nase prijateljstvo onda..hvala na pomoci unapred Smile)
Back to top Go down
beograd_zauvek
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 3
Join date : 2009-01-12

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:41 pm

ne bih hteo da zbog toga izgubim njeno prijateljstvo
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 11:49 pm

ewo mog sawjeta, dobro istrazhi da vidish svidjash li joj se, ako budesh siguran onda joj pridji... nemoj da prilazish ako nisi siguran jer mozhesh vrlo lako izgubit njeno prijateljstvo... meni se slichno desil o:(
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
beograd_zauvek
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 3
Join date : 2009-01-12

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 12:21 am

pa jedino mogu da istrazim od moje drugarice koja ide s njom u odeljenje...a msm da bi joj rekla..ne znam kako da je pitam..
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 2:55 am

beograd_zauvek wrote:
pa jedino mogu da istrazim od moje drugarice koja ide s njom u odeljenje...a msm da bi joj rekla..ne znam kako da je pitam..

pa ne znam.. reci joj neshto tipa kao "moram ti rec enshto vazhno ali se zakuni da nikom necesh rec ali nikom!" - nek ti se zakune pa joj onda reci Wink ili mozhesh da kazhesh kako se neko raspituje za nju pa da ti ta drugarica kazhe ko joj se svidja Razz
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Frame
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 2
Join date : 2009-02-07

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 3:37 am

hmm...nedawno sam raskinuo sa dewojkom s kojom sam bio skoro dwe godine,tachnije ona je mene ostawila...ali rekla mi je preko poruke da nemozhe wishe...nasha weza nema smisla postali smo nawika...to wishe nije to...ona mene ipak puno woli kao i ja nju...jedostawno nemogu bez nje i sad mi je teshko....rekla mi je preko poruke da nezheli da me izgubi skroz i mozhda greshi al za sada newidi drugachije reshenje...jako mi je teshko i nemogu tako lako da zaborawim shta smo swe zajedno imali...jako me je pogodilo...dajte neki sawet?nezhelim nijednu drugu samo nju...al jedostawno kazhe da smo postali nawika...ima li nade da se pomirimo???helpppp
Back to top Go down
$AleXandra$
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
$AleXandra$


Posts : 2979
Join date : 2008-01-04
Age : 29
Location : Srbija/Bec

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 6:06 pm

Frame wrote:
hmm...nedawno sam raskinuo sa dewojkom s kojom sam bio skoro dwe godine,tachnije ona je mene ostawila...ali rekla mi je preko poruke da nemozhe wishe...nasha weza nema smisla postali smo nawika...to wishe nije to...ona mene ipak puno woli kao i ja nju...jedostawno nemogu bez nje i sad mi je teshko....rekla mi je preko poruke da nezheli da me izgubi skroz i mozhda greshi al za sada newidi drugachije reshenje...jako mi je teshko i nemogu tako lako da zaborawim shta smo swe zajedno imali...jako me je pogodilo...dajte neki sawet?nezhelim nijednu drugu samo nju...al jedostawno kazhe da smo postali nawika...ima li nade da se pomirimo???helpppp

pa najbolje je da na neko vreme napravite pausu jer ako je ti stalno zovesh mozda cete stvarno ostaviti zato najbolje joj ostavi vremena da razmisli.
ili pokushaj da pricash sa njom i neka ti ono objasni shta hoce ali ne preko telefona.....mozda joj veza dosadila,ako je tako mozash je iznenaditi necim,mozesh joj kupiti cvece ili nesh tako ali nemoj neshto veliko jer ce misliti ´da je kupujesh poklinima
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 12:19 am

$AleXandra$ wrote:
Frame wrote:
hmm...nedawno sam raskinuo sa dewojkom s kojom sam bio skoro dwe godine,tachnije ona je mene ostawila...ali rekla mi je preko poruke da nemozhe wishe...nasha weza nema smisla postali smo nawika...to wishe nije to...ona mene ipak puno woli kao i ja nju...jedostawno nemogu bez nje i sad mi je teshko....rekla mi je preko poruke da nezheli da me izgubi skroz i mozhda greshi al za sada newidi drugachije reshenje...jako mi je teshko i nemogu tako lako da zaborawim shta smo swe zajedno imali...jako me je pogodilo...dajte neki sawet?nezhelim nijednu drugu samo nju...al jedostawno kazhe da smo postali nawika...ima li nade da se pomirimo???helpppp

pa najbolje je da na neko vreme napravite pausu jer ako je ti stalno zovesh mozda cete stvarno ostaviti zato najbolje joj ostavi vremena da razmisli.
ili pokushaj da pricash sa njom i neka ti ono objasni shta hoce ali ne preko telefona.....mozda joj veza dosadila,ako je tako mozash je iznenaditi necim,mozesh joj kupiti cvece ili nesh tako ali nemoj neshto veliko jer ce misliti ´da je kupujesh poklinima

slazhem se u potpunosti
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 9:18 pm

E ovako ljudi zamislite ja nemam problema:)
I am in fucking love:)

Mozete li poverovati:) :OMG:
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
Frame
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 2
Join date : 2009-02-07

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 11:05 am

PoNcHo wrote:
$AleXandra$ wrote:
Frame wrote:
hmm...nedawno sam raskinuo sa dewojkom s kojom sam bio skoro dwe godine,tachnije ona je mene ostawila...ali rekla mi je preko poruke da nemozhe wishe...nasha weza nema smisla postali smo nawika...to wishe nije to...ona mene ipak puno woli kao i ja nju...jedostawno nemogu bez nje i sad mi je teshko....rekla mi je preko poruke da nezheli da me izgubi skroz i mozhda greshi al za sada newidi drugachije reshenje...jako mi je teshko i nemogu tako lako da zaborawim shta smo swe zajedno imali...jako me je pogodilo...dajte neki sawet?nezhelim nijednu drugu samo nju...al jedostawno kazhe da smo postali nawika...ima li nade da se pomirimo???helpppp

pa najbolje je da na neko vreme napravite pausu jer ako je ti stalno zovesh mozda cete stvarno ostaviti zato najbolje joj ostavi vremena da razmisli.
ili pokushaj da pricash sa njom i neka ti ono objasni shta hoce ali ne preko telefona.....mozda joj veza dosadila,ako je tako mozash je iznenaditi necim,mozesh joj kupiti cvece ili nesh tako ali nemoj neshto veliko jer ce misliti ´da je kupujesh poklinima

slazhem se u potpunosti
whala wam puno:)
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 8:18 pm

e ja sam opet zaljubljena....xD....
ali ne poznajem lichno dechka koji mi se svidja i ne znam shta da radim da me primeti...a ne zelim da budem previshe napadna....niti da ulazim u njegov fazon.... kao volim shta on voli slusham shta on slusha jer mi je to glupo...
imate li vi neki predlog?
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
*kalina_y_christian*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*kalina_y_christian*


Posts : 322
Join date : 2009-01-02

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 9:38 pm

pa probaj da saznash neshto wishe o njemu...mozda imate nekog zajednickog priajtelja..prwo widi kakaw je kao osoba da nije neki retard...
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 8:02 pm

aham ok....poqshala sam ovo nemamo ni jednog zajednichkog prijatelja.....jbg Sad
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
Viki_Dulce_Maria
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Viki_Dulce_Maria


Posts : 55
Join date : 2009-04-03
Age : 31
Location : Bosna :)

Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 5:20 pm

neam ti ja toga xD
Back to top Go down
http://www.dulce-anahi.my-free-forum.com
Sponsored content





Ljubavni problemi - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 13 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubavni problemi
Back to top 
Page 13 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
» Problemi sa netom...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: