Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ljubavni problemi

Go down 
+24
beograd_zauvek
*DuLcE GrEaTeSt fAn*
*dulce_the_best*
MiStEr $D$
shlapica
krstovict
DUL FRVR BEST
Stoletova
*Kiki*Anahi*
Iris
_DeJaNa_
dulce_maria
EmArObErTa
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
*Yo soy fan de Christian*
mIsS.p0p.tRaSh
Poncho_mi anhel
Mia
$Robert@$
DULCE fan Anja
Mia Colucci
Maca'90
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
PoNcHo
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AuthorMessage
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:03 am

Zwuci mi poznato twoja pricao POGOTOWU owaj prwi deo!Isti slucaj je i samnom!Smile
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 11:56 am

xaxaxaxa............tako je to sa nama.....zaljubljenima....
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 12:47 pm

Da....Xaxaxaxaxa!
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 3:43 pm

sada sam saznala da taj decko koji mi se swidja ima dewojku................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........poludecu Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 3:47 pm

E jbg zakolji je!
Jao za owog mog ne znam...............Sad
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 4:46 pm

e sad iamm ljubawnix problema na kamare...........
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 10:54 pm

dulce_n i n @ wrote:
e sad iamm ljubawnix problema na kamare...........
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 10:57 pm

i josh ix imam.......jao kako sam se izblamirala..........qq.......
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:04 pm

Auuuuuuuuuu a meni je jos gore!!!!
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:05 pm

shto sekac?
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 11:08 pm

Pa ponowo Milosx...pa Alexa....pa Urosx...PUCICE MI MOZAK!
Sxta je bilo kod tebe sekice?
Back to top Go down
krstovict
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 4
Join date : 2008-04-04

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 1:24 pm

Imam jedno pitanje, i svaki vas odgovor mnogo ce mi znaciti. Sa devojkom sam u vezi 2 godine. Sve je super funkcionisalo, dok ja nisam poceo da izlazim sa drustvom njoj iza ledja, jer nisam znao kako ce reagovati ako izadjem sa drustvom bez nje. Onda je ona slucajno cula od drugarica, i naljutila se. Rekla je da mogu da izlazim bez nje ali treba da joj kazem. Inace vidjemo se samo jednom nedeljno zbog obaveza.Ona mi stalno prebacuje kako joj malo posvecujem paznju. Jedan vikend izadjem sa njom a jedan sa drustvom(ali naravno precutim joj da bi izbegao raspravu, ali ona uvek cuje od nekog drugog).Sad je ispao problem sto necu da je povedem sa sobom na svadbu, jer mi je nekako glupo da je vodim, jer ona nezna nikog tamo sem mene, ja sam joj to rekao i ona kaze da mi ona izgleda nije bitna cim je ne vodim na ispracaje, svadbe i tako vece skupove i nece da razgovara sa mnom dok ne odrastem.Cesto zeli da je mazim i masiram i cezne za romantikom, ali ja sam pomalo tvrd na tim stvarima, ne volim masaze, a ona kaze bar se malo potrudi. Sta bi ste vi uradili na mome mestu, da li je ona u pravu ili ja?Recite mi ako gresim. Hvala unapred
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 5:41 pm

E owako...nisam neki doktor tako da ne znam koji lek da ti preporucim ali cu nesto smuljati.....kao prwo uglawnom swe dewojke wole romantiku...a wi decaci ste sada neke "budze"...pa mislite da je to glupo...ali nije...dewojkama bas treba romantika...one su u dubini duse mnogo mekse od was decaka....malo se porudi i jednom je izmasiraj,weruj mi da da neces crci....dewojkama je potrebna paznja...owako....ok je sto izlazis sa drustwom...ali ako stwarno wolish tu dewojku mislim da netreba da je lazes.....potrudi se da wishe wremena poswecujes njoj ali to neznaci da moras da zapostawis drustwo....ako ti prawi problem...npr..kako je newodis negde kada ides sa drustwom...ti joj reci da ste wi decaci isti kao i dewojke...da imate muske price...i da joj to nece biti zanimljiwo..reci joj da bi woleo da nekada izadjes sam sa drustwom bez nje....reci joj da te razume...a i ja mislim da je glupo da je wodis na swadbu....ipak ona samo tebe poznaje i bilo bi joj smor.....gresis jer je lazes za drustwo a to je samo korak do jos jedne rassprawe....pokusaj da malo omeksas prijace i tebi...nadam se da sam ti bar malo pomogla....ako treba jos nesto jawi.....sry ako smem da pitam koje si god.?
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 10:07 pm

pa nisi trebao da je lazhesh zbog drushtva jer je normalno da izlazish sa drushtvom i ako ste u vezi, pa necesh chitave dane bit sa njom ipak bi to malo smorilo zar ne Wink slazhem se sa Andjelom da joj kazhesh da i mi mushkarci imamo nashe teme za razgovor i kao shto onam ozhe da izlazi sa njenim drushtvom mozhesh i ti sa njom... trebalo bi ipak djevojci pruzhit malo romantike vjeruj mi poboljshace vam se odnosi i sve a mozhda se i tebi svidi... mada kao shto ona oce da ti nju razmazish trazhi joj da i ona tebi malo ugadja neka i ona tebe ponekad mazi ili izmasira... e da mislim da si u pravu za svadbu jer bi mogla djevojka da se sjeca neprijatno pokushaj to da joj objasnish na lijep nachin sigurno ce vec nekako shvatit...
nadam se da ti je ovo pomoglo Very Happy
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
krstovict
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 4
Join date : 2008-04-04

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 11:13 pm

Hvala vam puno na odgovorima. Sad cu vam malo pojasniti situaciju. Imam 22 godine. Sve je krenulo sasvim neocekivano, upoznali smo se na zurci i od tada smo zajedno. Posto imamo veliko drustvo ona i ja, hocemo svima da ugodimo i da je nama lepo, da niko ne bude zapostavljen.Kad smo poceli vezu svi su bili za, ali su mislili da to nece biti dugog veka. Mi smo malo neobican par i to svima upada u oci. Vidjamo se jednom nedeljno, ne proveravamo jedno drugo, svaki ide gde hoce i kad hoce. Nema ljubomore.Vecinom izlazimo sa drustvom, a ponekad i sami. I tu mi je prebacivala kako ne smem na samo s njom da izadjem nego nam uvek neko drzi svecu, ali ja volim kad smo svi zajedno.Obadvoje smo vrlo temperamentni i zacas planemo ali se povucemo.Nju drzi par dana, a mene odmah prodje. Sta mislite da li moze da funkcionise veza ako se spoje dve sasvim razlicite osobe, razlicitog razmisljanja?Sve je ok, dok ne dodju neke ozbiljnije teme, tu imamo sukob misljenja.Ja mislim jedno, a ona drugo. A sto se tice romantike pokusao sam al mi nikako ne ide. Bila je sledeca situacija, bili smo na nekoj zurci, super se proveli i kad smo dosli kod mene, predlozio sam joj da sednemo na ljuljasku, posto znam da ona uziva u tim stvarima, noc , zvezde, nas dvoje..Bila je presrecna, posto je cekala kad cu se setiti da je pozovem da sednemo. Otisao sam po pice, ona je u medjuvremenu legla na ljuljasku.Kad sam se vratio seo sam pored nje, bilo je malo hladnjikavo. Sedeo sam pet minuta i rekao ajde idemo, ne mogu vise da sedim zulja me ljuljaska. Ona nije htela da ustane, ja sam posizeo i izderao se na nju. Ona se naljutila i krenula kuci, rekla mi je kako uvek znam da upropastim, ali sta sam trebao da uradim?Ona kaze da kad sam hteo, trebao sam da je zovnem da sedne pored mene, da je zagrlim i ljubim. Ali mene je sve zuljalo, a ona ce na to "pa i meni je bilo hladno ali ja sam trpela,jer nisam htela da upropastim ovaj trenutak".Kaze da nikad ne znam da se postavim kako treba, ali ja se stvarno trudim i ne zelim da je izgubim, samo je trebala da mi kaze sta da uradim.. A sto se tice svadbe, ona kaze da ja nisam u stanju da je pozovem da idemo zajedno, bez obzira sto ne zna nikoga,ona hoce da se izigra. Kaze kako ja necu da je zovem, a svi drugi je zovu, cak je isla sa nekim drugom kao pratilja iako nikog nije znala, isla je da njemu pravi drustvo. Stvarno nisam pametan, sta trebam a sta ne trebam raditi, volimo se ali uvek nas ti mali problemi posvadjaju. Da li je to normalno, ili mi nismo jedno za drugo?Da li takva veza moze imati buducnost?
Back to top Go down
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 11:46 pm

hm....ja ti mogu pomotji
i ja sam bila u vezi s jednim dechkom 3 godine....

Pa po ovome shta si ti rekao ona mi je razmazena....
Ajde reci mi iskreno da li ona bash zasluzuje paznju celog sveta?Pa ne ti isto morash imati svoj zivot....
Ali ako je volish(mada mi to nije ljubav,to mi je manipulacija) ti tjesh joj ....sluziti udovoljavati...

Iskreno ne znam koliko ima godina ali mi izgleda kao ne zrela osoba koja zeli da manipulishe tobom i koja misli da se svet vrti oko nje i tebe...

Alo dechko sedi malo sam i zapitaj se da li je to sigurno ljubav ili samo zaljubljenost jer je velika razlika....Da li veza ima budutjnost to morash sam razmisliti..
Nadam se da sam ti pomogla...I sorry ako sam te nechim uvredila ali ja sam iskrena...
sretjno...
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
MiStEr $D$
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
MiStEr $D$


Posts : 144
Join date : 2008-03-02
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 3:08 am

hmm napokon posao za mene Smile,momak vidi slazem se sa slapicom samo u nekim stvarima...da pojasnimo neke stvari odma....zene vole da ima udovoljavas al tu mora da postoji granica,udovoljavajuci curama dobijas extra poene koji se kasnije sumiraju (covjece ova matematika ce mi doc glave Smile ) ,znaci nisi ti kriv sto ne umijes romanticno da preneses svoje osjecanje al za te stvari nije potrebno planiranje ,tacno vrijeme ........to se jednostavno desi ponese te atmosfera ,ponese te sama njena prisutnost,i buppp....eo ga to uradis a nisi ni svjestan da si napravio nesto romanticno,cure treba stalno obasipat paznjo l ako ti ne dobijes barem polovini tu paznje natrag ....druze od toga ti nema buducnosti.....sjedni sa njom nasamo ...i popricajte boljee ,jer ocigledno se ne poznajete bas tako jer ona bi znala da ti ne znas da iskazes romantiku i voljela bi te takav kakav si a ne da izmislja koje kakve gluposti..........uhh covjece ne smiem vise da pricam ovako ovo sam stari ja ...ne zelim biti takav .....al ti pokusaj vjerujmi dace rezultate......
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 11:26 am

Ja bi ti pomogla,ali imam jednu stwar da ti kazem:
MNOGO JE RAZMAZENA!

Hah a moj problemi!Bolje da wam ne pricam......
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 12:56 pm

da i meni se cini da je dewojka razmazena....misli da samo ona postoji na swetu...ncu da gresim dusu ali tako ja razmisljam...treba sest sa njom i popicati...sedni malo sam...razmisli da li je wolish...da li je ona prawa dewojka za tebe...da li njeno drustwo prija....cowece ja imam 14 god. a ti 22...tako da bas ne znam koliko sam ti pomogla...mozda i jesam...ali dobro razmisli...nemoj posle da se kajes.....wano je da joj kazes da ste wi muskarci kao i dewojke....da wi nepricate samo o automobilima,utakmicama...itd...
Back to top Go down
krstovict
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 4
Join date : 2008-04-04

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 8:00 pm

Moj je problem sto sam lud za njom, i dosta sam se trudio da je osvojim i ne bih zeleo da se zbog nekih zlih jezika rastanemo. A to sto kazete da je razmazena, sam sam kriv, ranije sam joj sve ugadjao, dosta smo vremena provodili zajedno i ja sam je razmazio. Sad kad sam je zapostavio ona se ljuti na mene. Mada misli da je donekle u pravu. Ja po prirodi volim da slazem i ne mogu protiv toga, a to njoj strasno smeta, sve moze da podnese ali ne i laz. Bilo je dosta situacija kad me je uhvatila u lazi i sad mi nista ne veruje.Kaze da sam jak na recima a na delu slabo.Da li moze veza da opstane kad se vidja jednom u 2 nedelje?Pre smo se vidjali svaki drugi dan, ali sad sam u krizi sa parama, a ne bih zeleo da ona sazna i da je opterecujem sa svojim problemima. Pa kad me zove onda stalno nesto izmisljam kako moram da negde idem..Kad me je pitala da izadjemo, rekao sam moram da se uzelim provoda a i nisam pri parama. Ona je rekla dobro nema veze, cak je rekla da ce ona sve da plati, ali ja nisam hteo to da dozvolim i odlozili smo za drugi put. Medjutim mene je drug pozvao na pice i ja sam pristo i izaso u grad. Kad ono, naletim na nju u gradu sa drugaricama, video sam da je posizela sto sam je slagao, ali nismo se tad nista raspravljali. I sve bi bilo ok, da moj jezik nije dugacak, pa kad smo se videli od nedelje ja sam istrtljao kako sam potrosio 50 evrica za vikend. I onda je ona resila da raskine sa mnom, kaze kako je samo lazem, pricam da mi je stalo do nje a vamo je lazem i trosim lovu na neke tamo. Priznao sam joj da nas je bilo desetak, neke moje drugarice i drugovi oni me stalno caste, pa je red bilo na mene. Inace nisam imao kod sebe para, otisao sam kuci i uzeo pare sto su bile namenjene za kucne dazbine. Rekla mi je da se javim kad odrastem. Stvarno ne znam gde i kad gresim?, trudim se da svi budu zadovoljni ali izgleda ne moze.
Back to top Go down
MiStEr $D$
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
MiStEr $D$


Posts : 144
Join date : 2008-03-02
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 8:47 pm

hmmmm....boje da ne govorim sto ja mislim ...tako da .....vidi to moras rijestiti sam jer mozda ces na kraj zazaliti zbog neke nepromisljene odluke
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 10:19 pm

ufff malo je komplikovana sva ova pricha
evo shto bih ti ja predlozhio da uradish... ako si 1000000 posto siguran da si zaljubljen u nju, onda bi trebao da sjednesh sa njom i porazgovarash o svemu pa chak i o svojim problemima... reci joj shta ti smeta kod nje a neka ona tebi kazhe shto joj smeta kod tebe ali budi maksimalno iskren... vidjecesh da ce se psle toga neke stvari promjeniti ako se ona bude naljutila kad joj kazhesh shto ti smeta to znachi da nije zaljubljena u tebe i da je samo htjela da nadje budalu koju ce vrtcet oko malog prsta (sorry moje mishljenje) a ako te voli ona ce pokushat sebe malo da promijeni a pokushaj i ti da odvojish malo vishe vremena za nju...
a na pitanje mozhe li veza da uspije ako se vidjate samo 2 dana nedeljno ja mislim da mozhe Very Happy
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 10:53 pm

krstovict wrote:
Moj je problem sto sam lud za njom, i dosta sam se trudio da je osvojim i ne bih zeleo da se zbog nekih zlih jezika rastanemo. A to sto kazete da je razmazena, sam sam kriv, ranije sam joj sve ugadjao, dosta smo vremena provodili zajedno i ja sam je razmazio. Sad kad sam je zapostavio ona se ljuti na mene. Mada misli da je donekle u pravu. Ja po prirodi volim da slazem i ne mogu protiv toga, a to njoj strasno smeta, sve moze da podnese ali ne i laz. Bilo je dosta situacija kad me je uhvatila u lazi i sad mi nista ne veruje.Kaze da sam jak na recima a na delu slabo.Da li moze veza da opstane kad se vidja jednom u 2 nedelje?Pre smo se vidjali svaki drugi dan, ali sad sam u krizi sa parama, a ne bih zeleo da ona sazna i da je opterecujem sa svojim problemima. Pa kad me zove onda stalno nesto izmisljam kako moram da negde idem..Kad me je pitala da izadjemo, rekao sam moram da se uzelim provoda a i nisam pri parama. Ona je rekla dobro nema veze, cak je rekla da ce ona sve da plati, ali ja nisam hteo to da dozvolim i odlozili smo za drugi put. Medjutim mene je drug pozvao na pice i ja sam pristo i izaso u grad. Kad ono, naletim na nju u gradu sa drugaricama, video sam da je posizela sto sam je slagao, ali nismo se tad nista raspravljali. I sve bi bilo ok, da moj jezik nije dugacak, pa kad smo se videli od nedelje ja sam istrtljao kako sam potrosio 50 evrica za vikend. I onda je ona resila da raskine sa mnom, kaze kako je samo lazem, pricam da mi je stalo do nje a vamo je lazem i trosim lovu na neke tamo. Priznao sam joj da nas je bilo desetak, neke moje drugarice i drugovi oni me stalno caste, pa je red bilo na mene. Inace nisam imao kod sebe para, otisao sam kuci i uzeo pare sto su bile namenjene za kucne dazbine. Rekla mi je da se javim kad odrastem. Stvarno ne znam gde i kad gresim?, trudim se da svi budu zadovoljni ali izgleda ne moze.

HM...
Razmisli malo kakva bi bila veza ako bi bilo stalno ono monotolno...Mislim sve isto...????
Ja jesam protiv lazai!!!!!!Ali cura mora malo da razmisli ako ti ne zelish lovu od nje,to znachi da imash svoje JA i da ne zelish od nje da uzimash....Ali da li ona mora tebi bash da vodi zivot da samo ti i ona postojite???????
Mislim da ne pa ne mozesh joj ti ugadjati...
Moze ti veza opstati kada se vidjate 2puta...
Imam nedoumice KO DA ODRASTE ONA ILI TI???????????????
Sedite i razmislite???Iskreno ti racionalno razmishljash pa i ti imash drushtvo i ona zarn ne?Kako bi se ona osetjala da ti njoj zabranish da se on vidja sa svojim ortakinjama????Samo razmisli...
Najbolje bi bilo da sednete i da poprichate o svemu......Bilo bi glupa da veza ode u propast ako i sam kazesh da si zaljubljen u nju...



Pa sretjno!!Smile
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
krstovict
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.



Posts : 4
Join date : 2008-04-04

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 2:11 am

Znate u cemu je najveci problem sto ja mislim da sam ja u pravu a ona misli da je ona u pravu. Vi nam najbolje možete pomoći da uvidimo greske.Sto se tice razgovora, razvarali smo nekoliko puta tako kad se zakačimo i obećamo jedno drugom da ćemo se popraviti i stvarno tako i bude jedno vreme, i onda opet ispadne neka situacija. Što se tiče izlazaka ja njoj uopšte ne branim, ni ti ona meni. Al je problem sledeći: ne vidjamo se cele nedelje i jedino vikendom mozemo da se vidimo, i jedan vikend ja izadjem sa svojim društvom a ona sa svojim, uopšte se ni ne sretnemo. I to je ok. Onda sledeći provedemo zajedno i tako u krug. Nego je sad ispao problem nismo uspeli da se vidimo za vikend zbog obaveza, i preostao nam je sledeći vikend. Ona je mene pitala da li će mo se videti a ja sam rekao kako sam nešto bolestan, a i hoću malo da se uželim izlazaka. Ona je na to rekla ok, ne moramo izlaziti bitno je da budemo zajedno pošto se nismo videli 2 nedelje, a ja sam izbegavao u smislu videćemo se one tamo dok ozdravim. I onda je naletela na mene u gradu, bila je sa drugaricama, a ja sa svojim društvom. Napao sam je kako mi nije odgovorila na poruku, kad sam poslao, a ona gleda u telefon i kaze nema nikakve poruke. Tu smo se raspravljali 15 minuta, da bi ja na kraju skontao da joj nije ni stigla poruka pošto nisam ima na računu. I izvinuo se ali ona se naljutila i otišla. Sutra sam je zvao i nije se javljala 3 dana, da bi mi rekla najbolje da raskinemo, jer meni nije stalo do nje. Ali sasvim suprotno meni je jako stalo do nje, ali nikad ne znam kako da se postavim. Tad sam izašao sa svojim društvom, pošto su oni rekli šta si sisa moraš da joj se pravdaš da ćeš izaći s nama, budi malo muško! Ona kaze da mi je stalo izasao bi sa njom ili bi joj rekao da ocu da izadjem sa drustvom a ne njoj iza ledja. I skroz je postala nepoverljiva zbog par situacija. Izlazio sam tako sa drugovima, a nisam joj ni govorio, nego u smislu sedim kući i gledam TV. I onda je ona čula od drugarice, kako sam se napijo i da su me nosili kući. A ne znam ni sam kako se to desilo, bila je neka žurka izašao sam sa društvom i neko od njih mi je sipao pepeo u piće tako i što je još gore radili su sa mnom šta su hteli..da vam ne pričam gadosti. Bilo me je sramota da joj to priznam, i pravio sam se da ništa nije bilo,ali svi izgleda jedva čekaju da raskinemo. Odmah je sutra dan čula za to i pravila se da ništa ne zna čekajući pravi trenutak da me nakači.I kad smo bili moje društvo i ona na okupu, neko od njih je počeo da kao "tiho"priča o toj gluposti što se desila. I ona mi je tad svašta rekla, zamalo nismo raskinuli ali je rešila da mi pruži još jednu šansu. I otada je nepoverljiva, što god da kažem sumlja, a pogotovu što sam opet počeo da izlazim njoj iza ledja.Kaže ideš da piješ..A stvarno nije tako, šta ne popijem ja punp 5-6 piva i to je to jedino ako je neko slavlje onda stučem litru vinjak, to nije stašno?
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 12:15 pm

to za pice neznam ti imas 22 god i ti odlucuj........samo da ti kazem da padas pod uticaj drustwa...sta su oni...frajeri?da su iskreni drugowi ne bi te napili i ne bi ti radili monogo drugix stwari..........i ja bix izgubila powerenjr u mog decka da mi je izlazio iza lejda i pricao bajke.........ocigledno je da ona twom drustwu smeta....ne znam sto ali meni se tako cini........samo da ti kazem da tu sansu pametnije iskoristis....probaj da je nelazesh....ako tako nastawish ode weza u propast.......owo je samo moje misljenje sorry ako sam te uwredila na bilo koji nacin.....
Back to top Go down
Sponsored content





Ljubavni problemi - Page 11 Empty
PostSubject: Re: Ljubavni problemi   Ljubavni problemi - Page 11 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubavni problemi
Back to top 
Page 11 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
» Problemi sa netom...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: