Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 samo nesx...

Go down 
3 posters
AuthorMessage
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

samo nesx... Empty
PostSubject: samo nesx...   samo nesx... Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 5:05 pm

dajte jbt...jer mozxete malo manje da spamujete...owo se odnosi na Kiki Anahi i Y Soy Fan De Dul...sa swim onim zwezditzama...'nacxi preterale ste...skoro u swakoj temi spamujete...ja jucxe kad sam dosxla na 4um pala sam u komu....mozxda se to sada i ne widi toliko...zato sxto sam jucxe brisala neke spamowe...ako wetj toliko xotjete da sqpite postowe...sqpite ix na drugi nacxin, a ne spamowanjem...
s ljubawlju...nina... Smile
Back to top Go down
*Yo soy fan de Christian*
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
*Yo soy fan de Christian*


Posts : 8784
Join date : 2007-11-02
Location : Siempre en corazon de Christian!Queremos Christian Chavez WoRLD Tour Serbia 2009!https://www.youtube.com/watch?v=JQCuwq-B14w

samo nesx... Empty
PostSubject: Re: samo nesx...   samo nesx... Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:44 pm

ne lupaj...ti Nina..jao molim te samo pravish zbrku na forumu...ja sam to resila sa Bozom kraj naopako samo otvaras glupe teme ...Bozo izbrisi temu...
Back to top Go down
http://christianchavez.forumotion.com     www.ccwserbia.co.cc
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

samo nesx... Empty
PostSubject: Re: samo nesx...   samo nesx... Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 7:19 pm

xaxa....ma drago mi je...

e da...ja wisxe nisam admin...sama sebe sam skinula sa pozitzije...i samo molim Bozxu da me skine i sa pozitzije moderatora...
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

samo nesx... Empty
PostSubject: Re: samo nesx...   samo nesx... Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 5:24 pm

ok nina xvala na pomoci sa postovima jeste bilo spama i ja sam mislio to brisat... Kaca molim te nemoj na svaku sitnicu da reagujesh burno, sad sew nina uvrjedila... mislim shto vam je ljudi mi se nikad nismo svadjali shto vam se desilo...
Sad otvaram temu u obavjeshtenja da raspravimo sve, ali sve!!!!

~lock~
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Sponsored content





samo nesx... Empty
PostSubject: Re: samo nesx...   samo nesx... Icon_minitime

Back to top Go down
 
samo nesx...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SAMO DA ZNATE
» Samo da vam javim.......
» Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)
» Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Dulce Maria forum :: Obavještenja-
Jump to: