Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Da li vjerujete...

Go down 
+34
Viki_Dulce_Maria
~Candy~
*AnNiE*
Dul_Mixy
Any y Dul forever
Dull PrinceSs
~*KiKkY_aNn!e*~
musaka
**Ice_PrinceSS**
*Sweety-Rebel*Princess*
$~*~Jeka & Ucker~*~$
Roby-RBD
*DuLcE GrEaTeSt fAn*
*dulce_the_best*
shlapica
Adry_Chady
Stoletova
DUL FRVR BEST
Nina RBD
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
Aleksandra
Iris
mIsS.p0p.tRaSh
dulce_maria
$Robert@$
Mia
Micka95
DULCE fan Anja
Poncho_mi anhel
Kaca95
Mia Colucci
Maca'90
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
PoNcHo
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 11, 2007 10:33 pm

verujem u ta pruijateljstva, jer imam puno dobrih drugara!
Da li vjerujete... - Page 2 35999510
Back to top Go down
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 11:38 pm

Ja vise ne znam u sta da verujem.... jer sam se upoznala sa jednm deckom koga sam smatrala kao brata ali smo se kasnije smuvvali jer smo osecali isto- privlacnost..... ja sam raskinula ali ga jos uvek volim......
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:05 pm

Ja werujem definitiwno....pa razlikujemo druga od decka waljda?
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 2:59 pm

Mia wrote:
Ja werujem definitiwno....pa razlikujemo druga od decka waljda?
Da ali ima nekih koji cute i ne smeju da priznaju da su zaljbljeni u swoju najfrendicu! Very Happy
Back to top Go down
Aleksandra
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
Aleksandra


Posts : 380
Join date : 2007-10-02
Age : 32
Location : U Diegovom srcu

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 4:27 pm

pa musko zensa prijateljstva postoje,i mi verujemo u njih,ali pre ili kasnije iz tog prijateljstva ce sa jedne ili obostrano izrasti ljubav...........
Back to top Go down
http://www.f1-najboljiforum.com
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 08, 2008 11:59 pm

ne bi mogla da zamislim sebe u vezi sa bilo kojim deckom iz mog razreda.s njima se druzim godinama i gledam ih kao bracu.ali letos sam upoznala jednog decka koji jednostavno nije mogao da mi bude samo drug.
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:49 pm

Vecinom slucajeva je tako... muskarci jednostavo ne mogu devojku da gledaju kao drugaricu osim ako nisu druge sexualne orijentacije ili ako su im braca.... Znam iz licnog iskustva
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 11:51 pm

ja imam nekoliko drugowa koji su mi kao braca.....i nikad nebih mogla da budem s njima, iako su preslatki!
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 2:30 am

moji drugovi iz razreda daleko od toga da su preslatki..........ali su mi ipak drugovi i nije mi vazno kako izgledaju.
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 2:49 am

pa ni meni, ali su stwarno slatki, ja njih gledam kao bracu!
Back to top Go down
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 2:24 pm

Ja mogu neke da dozivljavam kao bracu... ali ti neki mene ne dozivljavaju kao sestru...
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:42 am

Iris - RBD fan wrote:
Vecinom slucajeva je tako... muskarci jednostavo ne mogu devojku da gledaju kao drugaricu osim ako nisu druge sexualne orijentacije ili ako su im braca.... Znam iz licnog iskustva

ja se ne bih slozhio sa ovim... ja imam jednu prslatku drugaricu Wjecky ali ja nju gledam kao sestru i nisam gay....
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Nina RBD
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
Nina RBD


Posts : 295
Join date : 2008-02-03
Age : 33
Location : Somewhere I Belong...

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:22 pm

PoNcHo wrote:
Da li vjerujete u muško - ženska prijateljstva ili mislite da se to mora pretvoriti u ljubav???
Wrujem u mushko-zenska prijateljstwa mada uglawnom jedna strana wremenom oseti neshto wishe....
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:36 pm

Nina RBD wrote:
PoNcHo wrote:
Da li vjerujete u muško - ženska prijateljstva ili mislite da se to mora pretvoriti u ljubav???
Wrujem u mushko-zenska prijateljstwa mada uglawnom jedna strana wremenom oseti neshto wishe....

ja verujem,pa ja imam milion stvarno dobrih drugaova i nikada nece postai vise od prijatelja....
Back to top Go down
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:42 pm

Ja bogami ne verujem!! Trenutno se lozim na svog najboljeg druga.... tako da ili jedna ili druga ili obe osete nesto vise.....
Back to top Go down
Stoletova
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
Stoletova


Posts : 261
Join date : 2008-03-09
Age : 30

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 6:06 pm

PoNcHo wrote:
Da li vjerujete u muško - ženska prijateljstva ili mislite da se to mora pretvoriti u ljubav???
verujem...
ali to se ne mora (uvek) pretvoriti u ljubav...
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 26, 2008 7:33 pm

ALGUNOS: Alejandra,Carmen,Silvia,Lucia,Maria Tereza,Dulce,Gonzalo,David,Guillermo,Diego,Raul,Juan Vicente....
Back to top Go down
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 12:14 am

I aj verujem pa teshko je biti s nekim kome sve govorisj i on ti je prijatelj npr 6 god...To je nemogutja ljubav makar meni jer zna sve o meni...Pa tako da VERUJEM U PRIJATELJSTVA M-Z:)
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
*dulce_the_best*
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
*dulce_the_best*


Posts : 105
Join date : 2008-04-23

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 11:01 pm

eh.......ja sam imala druga kojeg sam znala iz vrtica nismo se nesto bas druzili posle kad sma presa u ulicugdje on zivi i kad sam presla u njegovo odeljenjee ja i on smo postali najbolji drugovi uvjek smao bili zajednooo ma stalno i ljeti i zimi ma uvjek samo sto nsimo spavali zajedno
i onda se prosle god ja zaljubim u njegaa i on u mene i mi izadjemoo i sve je bilo liepooo onda smo raskinulii i sad visee nismo drugovi posle raskidaa ali ja njega jos volimm i on mene ali ne pricamoo a nema niko da nas spojiiii
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 1:05 am

*dulce_the_best* wrote:
eh.......ja sam imala druga kojeg sam znala iz vrtica nismo se nesto bas druzili posle kad sma presa u ulicugdje on zivi i kad sam presla u njegovo odeljenjee ja i on smo postali najbolji drugovi uvjek smao bili zajednooo ma stalno i ljeti i zimi ma uvjek samo sto nsimo spavali zajedno
i onda se prosle god ja zaljubim u njegaa i on u mene i mi izadjemoo i sve je bilo liepooo onda smo raskinulii i sad visee nismo drugovi posle raskidaa ali ja njega jos volimm i on mene ali ne pricamoo a nema niko da nas spojiiii

ajoj pa ko je bio kriv za raskid?
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 2:34 am

PoNcHo wrote:
*dulce_the_best* wrote:
eh.......ja sam imala druga kojeg sam znala iz vrtica nismo se nesto bas druzili posle kad sma presa u ulicugdje on zivi i kad sam presla u njegovo odeljenjee ja i on smo postali najbolji drugovi uvjek smao bili zajednooo ma stalno i ljeti i zimi ma uvjek samo sto nsimo spavali zajedno
i onda se prosle god ja zaljubim u njegaa i on u mene i mi izadjemoo i sve je bilo liepooo onda smo raskinulii i sad visee nismo drugovi posle raskidaa ali ja njega jos volimm i on mene ali ne pricamoo a nema niko da nas spojiiii

ajoj pa ko je bio kriv za raskid?

Dovedi ti tvog druga na forum i bitjete zajedno:)
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 5:29 pm

shlapica wrote:
PoNcHo wrote:
*dulce_the_best* wrote:
eh.......ja sam imala druga kojeg sam znala iz vrtica nismo se nesto bas druzili posle kad sma presa u ulicugdje on zivi i kad sam presla u njegovo odeljenjee ja i on smo postali najbolji drugovi uvjek smao bili zajednooo ma stalno i ljeti i zimi ma uvjek samo sto nsimo spavali zajedno
i onda se prosle god ja zaljubim u njegaa i on u mene i mi izadjemoo i sve je bilo liepooo onda smo raskinulii i sad visee nismo drugovi posle raskidaa ali ja njega jos volimm i on mene ali ne pricamoo a nema niko da nas spojiiii

ajoj pa ko je bio kriv za raskid?

Dovedi ti tvog druga na forum i bitjete zajedno:)

da mi cemo vas odmah spojit Smile
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeFri May 02, 2008 11:23 am

shto da ne??? Meni se isto to desilo... isto ama bash isto... posle toga sam za njim patila duuuugoooooooo... samo ga ti nama dowedi
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeFri May 02, 2008 5:22 pm

ovdje ima puno doktora za ljubav hahahahhahahaha
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
*dulce_the_best*
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
*dulce_the_best*


Posts : 105
Join date : 2008-04-23

Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitimeSun May 04, 2008 9:44 pm

aaa jojjj hvala vam svimaaa sto zelite da mi pomognetee ali on ne voli forumeeee majku muuuu ali sta ceteeee sad jos malo zavrsavam 8 razred i svaki dan placem ono kako cu ja bez njega kad se radvojimoo jojjj nnemogu da izdrzimmm
Back to top Go down
Sponsored content





Da li vjerujete... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Da li vjerujete...   Da li vjerujete... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Da li vjerujete...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Prijateljstvo-
Jump to: