Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Kad ste bili mali.....

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Dul_Mixy
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
Dul_Mixy


Posts : 862
Join date : 2008-11-27

Kad ste bili mali..... Empty
PostSubject: Kad ste bili mali.....   Kad ste bili mali..... Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 3:34 pm

VAshi biseri, i tako to...
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Kad ste bili mali..... Empty
PostSubject: Re: Kad ste bili mali.....   Kad ste bili mali..... Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 7:15 pm

jaoo...sad sam se setila necheg...kad sam bila jako mala... u mojoj kutji moja baka je chuvala palmu poshto ona voli cvece i to je bila obichna palma ali je ja nikako nisam volela jer sam mislila da je zla a nzm zasto...xexexe...
a u obdanishtu sam bila ljubomorna na jednog dechka zato shto je vaspitachitza uvek za njega govorila da je najpametniji Laughing i stalno sam gurala jednu jeku koja je htela da sedi pored moje simpatije Laughing
imam ja puno lepih secanja iz detinjstva.....moja prva velika simpatija,prvi skolski dan,prva poljska nastava.....
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
Kaca99
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
Kaca99


Posts : 414
Join date : 2008-09-09
Age : 30
Location : Sabac, Srbija

Kad ste bili mali..... Empty
PostSubject: Re: Kad ste bili mali.....   Kad ste bili mali..... Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 9:28 pm

hahaha
Back to top Go down
*Kiki*Anahi*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*Kiki*Anahi*


Posts : 1039
Join date : 2007-11-02
Age : 26

Kad ste bili mali..... Empty
PostSubject: Re: Kad ste bili mali.....   Kad ste bili mali..... Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 1:56 pm

ja kada sam bila manja nego sad mislim da sam imala 4 godine ja kada sam bila gladna samo sam govorila njaj,njaj,njaj i sve tako...da sad sam se setila ja kada sam bila mala kada sam jos bila u dupku ja sam bacala igracke , a moj brat ih je podizao i sve tako ali ne znate kako sam stavjala igracke usta strasno...hahaha :lol:jaoooo....hahaha Laughing
Back to top Go down
*Yo soy fan de Christian*
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
*Yo soy fan de Christian*


Posts : 8784
Join date : 2007-11-02
Location : Siempre en corazon de Christian!Queremos Christian Chavez WoRLD Tour Serbia 2009!https://www.youtube.com/watch?v=JQCuwq-B14w

Kad ste bili mali..... Empty
PostSubject: Re: Kad ste bili mali.....   Kad ste bili mali..... Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:16 pm

joj nmg se setim...
Back to top Go down
http://christianchavez.forumotion.com     www.ccwserbia.co.cc
*Kiki*Anahi*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*Kiki*Anahi*


Posts : 1039
Join date : 2007-11-02
Age : 26

Kad ste bili mali..... Empty
PostSubject: Re: Kad ste bili mali.....   Kad ste bili mali..... Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 1:49 pm

sada sam se setila da kada sam bila mala za komunalce ja sam govorila komajanci i tako kada su oni istresali djubre ja stavim stolicu na sred dvorista i gledam kako oni rade... Kad ste bili mali..... 481686 Kad ste bili mali..... 827550 Kad ste bili mali..... 149717 Kad ste bili mali..... 60311
Back to top Go down
Sponsored content





Kad ste bili mali..... Empty
PostSubject: Re: Kad ste bili mali.....   Kad ste bili mali..... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kad ste bili mali.....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» mali matija umro!!!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Let's talk-
Jump to: