Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 VB druga sezona

Go down 
+2
Mia
PoNcHo
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:00 am

Waljda nece suzana da ispadne!A onaj Aleksandar je debil!Jedwa cekam daispadne smarac jedan
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:02 am

uf.........i ja jedwa chekam da on ispadne, stwarno samra! ma nece suzana 100% da ispadne!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 1:10 pm

Narawno da nece pre ce onaj Mikijew cale...
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 12:47 am

VB: Mirko izbačen, mladenci na medenom mesecu


Nedugo pošto je Milorad Djuričić-Miki svojevoljno izašao iz Kuće Velikog Brata, njegov otac Mirko izbačen je u subotu kao 15. ukućanin koji je pre vremena završio učešče u rijaliti šou.

Po mnogima, njegova jedina "misija" bila je da natera svog sina da izadje iz Kuće. Miki nije izdržao pritisak i upravo je zbog oca Mirka izašao kroz "zlatna vrata".

Mirkovo izbacivanje nisu gledali "mladenci" Djordje i Dijana. Oni su neposredno pre odluke gledalaca napustili Kuću, jer im je Veliki Brat organizovao "medeni mesec". Djordje i Dijana, obučeni u belo odelo i venčanicu, izašli su iz Kuće na "zlatna vrata", a potom ih je bela limuzina na kojoj je bilo ispisano "Just married" (Upravo venčani) odvezla u nepoznatom pravcu.

U Kuću je prethodno ušlo 11 ukućana, koji su već završili takmičenje (nedostajali su Miki i Crnogorac Mićko). Oni nisu smeli da progovore nijednu reč, a jedino Elmir nije izdržao, pa ga je Veliki Brat izbacio!

Odlukom gledalaca u Kući će ostati dvoje ukućana, ali je začkoljica u tome što oni koji ostanu neće imati nijedan deo garderobe, dakle, ono u čemu su ušli u tome moraju i da ostanu.

Mirko je po izlasku iz Kuće rekao da se oseća "nikad lepše".

Upitan da li mu je žao što i Miki nije medju ukućanima koji su vraćeni u Kuću, Mirko je odgovorio: "Njemu treba da je žao".

"Ušao sam. Šta sad, da izadjem!? I nije mi bilo žao kad je Miki izašao, mada sam proliv imao dva dana", rekao je Mirko o odnosu sa Mikijem i njegovom izlasku.

O ostalim ukućanima je rekao da su "budaletine" i "majstori glume i filozofije", a da je on bio spreman da ih nauči životnim stvarima.

O tome što Vesko nije želeo sa njim da pričam, Mirko je rekao da "sa takvom budaletinom ne bi ni pričao u civilstvu".

Najlepši trenutak u Kući mu je bio kad je na svadbi jeo jagnjetinu!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 12:47 am

LJUDI NE WERUJEM WRATILI SU BUREKA!!!!!!!I DANILO JE USAO!!!!
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 12:48 am

mislim strashno!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 6:36 pm

Epa ne mogu da werujem owo je GLUPOST zeshca!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 7:10 pm

da!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 8:51 pm

MA upropastili su nacisto welikog brata
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 11:18 pm

ma jesu, strashno!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:56 pm

Mislim ajde Danilo ali BUREK!!!!!STRASNO!!!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:57 pm

VB: Mirko napolju, Danilo i Burek bez gaća

Nedugo pošto je Milorad Djuričić-Miki svojevoljno izašao iz Kuće Velikog Brata, njegov otac Mirko izbačen je u subotu kao 15. ukućanin koji je pre vremena završio učešče u rijaliti šou.

Po mnogima, Mirkova jedina "misija" bila je da natera svog sina da izadje iz Kuće. Miki nije izdržao pritisak i upravo je zbog oca Mirka izašao kroz "zlatna vrata".

Mirkovo izbacivanje nisu gledali "mladenci" Djordje i Dijana. Oni su neposredno pre odluke gledalaca napustili Kuću, jer im je Veliki Brat organizovao "medeni mesec". Djordje i Dijana, obučeni u belo odelo i venčanicu, izašli su iz Kuće na "zlatna vrata", a potom ih je bela limuzina na kojoj je bilo ispisano "Just married" (Upravo venčani) odvezla u nepoznatom pravcu.

U Kuću je prethodno ušlo 11 ukućana, koji su već završili takmičenje (nedostajali su Miki i Crnogorac Mićko). Oni nisu smeli da progovore nijednu reč, a jedino Elmir nije izdržao, pa ga je Veliki Brat izbacio!

Odlukom gledalaca u Kući su ostali Burek i Danilo. Začkoljica u tome što oni neće imati nijedan deo garderobe, dakle, ono u čemu su ušli u tome moraju i da ostanu.

Burek je u ispovedaonici rekao da mu je mnogo drago što je ponovo u Kući, a Danilo je rekao da se oseća odlično.

Kada su saznali da neće dobiti nijedan deo odeće, obojica su ostali zapanjeni. Moraće da se snadju i za gaće!

Mirko je po izlasku iz Kuće rekao da se oseća "nikad lepše".

Upitan da li mu je žao što i Miki nije medju ukućanima koji su vraćeni u Kuću, Mirko je odgovorio: "Njemu treba da je žao".

"Ušao sam. Šta sad, da izadjem!? I nije mi bilo žao kad je Miki izašao, mada sam proliv imao dva dana", rekao je Mirko o odnosu sa Mikijem i njegovom izlasku.

O ostalim ukućanima je rekao da su "budaletine" i "majstori glume i filozofije", a da je on bio spreman da ih nauči životnim stvarima.

O tome što Vesko nije želeo sa njim da pričam, Mirko je rekao da "sa takvom budaletinom ne bi ni pričao u civilstvu".

Najlepši trenutak u Kući mu je bio kad je na svadbi jeo jagnjetinu!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 3:58 pm

VB: Mladenci na medenom mesecu u Crnoj Gori!

Mladenci Velikog Brata, Djordje i Dijana, otišli su u nedelju na pravi medeni mesec u Crnu Goru! Iako su napustili Kuću (a i zemlju), oni ostaju "aktivni" ukućani, u trci za pobedničkom nagradom.

Dok su se ostali ukućani čudu čudili, jer su umesto Mikijevog tate Mirka "dobili" bivše stanare Danila i Bureka, Dijana i Djordje su kroz "zlatna vrata" prošli i otišli u mladenački šoping!

Svi koji su se u nedelju popodne zatekli u šoping centru "Delta siti" mogli su da vide mladence. Kako prenose beogradski mediji, Djordje se smejao u neverici, a Dijana sve vreme ponavljala "majko mila"! Kao prava mlada, ona je išla iz radnje u radnju, dok je šašavi mladoženja probao brushaltere u radnji sa vešom, i "maznuo" bananu u supermarketu.

Kroz "Delta siti" proveli su ih izbačeni ukućani Slaviša i Elmir, koji nisu propustili da "prozovu" mladoženju pitanjem "Je l' bilo nešto prve bračne noći".

Mladenci VB zatim su otputovali avionom u Crnu Goru, gde će narednih pet dana uživati u pravom medenom mesecu!
Back to top Go down
dulce_maria
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
dulce_maria


Posts : 1328
Join date : 2007-11-10
Age : 28
Location : Where Am I?I'm gonna tell ya....At my dark room!Don't call me!I will never go out....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:05 pm

ja sam mislila da zezezaju!da samo sede negde sa strane.....da ne idu na pravi medeni mesec...i dalje ostajem pri tom mishljenju...
Back to top Go down
http://para-siempre-rebelde.boardrealtors.net/
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:20 pm

Avril Lavigne wrote:
ja sam mislila da zezezaju!da samo sede negde sa strane.....da ne idu na pravi medeni mesec...i dalje ostajem pri tom mishljenju...
i ja to mislim!
Back to top Go down
dulce_maria
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
dulce_maria


Posts : 1328
Join date : 2007-11-10
Age : 28
Location : Where Am I?I'm gonna tell ya....At my dark room!Don't call me!I will never go out....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:26 pm

pa mislish sad ce veliki brat da placa za ove da se izlezavaju...ma nemoguce....
Back to top Go down
http://para-siempre-rebelde.boardrealtors.net/
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:34 pm

Ma shit bwe!
Back to top Go down
dulce_maria
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
dulce_maria


Posts : 1328
Join date : 2007-11-10
Age : 28
Location : Where Am I?I'm gonna tell ya....At my dark room!Don't call me!I will never go out....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 4:34 pm

$Robert@$ wrote:
Ma shit bwe!
Back to top Go down
http://para-siempre-rebelde.boardrealtors.net/
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 1:20 am

Pa kakwi su ludi oni iz welikog brata swe bi uradili da powecaju popularnost...tako da je swe moguce!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 4:04 pm

Mia wrote:
Pa kakwi su ludi oni iz welikog brata swe bi uradili da powecaju popularnost...tako da je swe moguce!
da!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 4:23 pm

dulce_n i n @ wrote:
Mia wrote:
Pa kakwi su ludi oni iz welikog brata swe bi uradili da powecaju popularnost...tako da je swe moguce!
da!
Da brate i sad ja treba da ix gledam ma NECU!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:02 am

Epa brawo!Ja sam to odawno shwatila da samo gubim wreme gledajuci WB!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:03 am

ma ja to wishe i ne gledam!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:04 am

I ja one ukucane wishe zalim !
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 19, 2007 1:05 am

ma i ja ih zalim!
Back to top Go down
Sponsored content





VB druga sezona - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
VB druga sezona
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» RBD la familia I sezona
» REBELDE 3 sezona
» ''REbelde'' cetvrta sezona :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: TV-
Jump to: