Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 shkola za 3 dana...

Go down 
+9
dulce_maria
mIsS.p0p.tRaSh
$AleXandra$
(:Chady es mi vida:)
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
DUL FRVR BEST
Roby-RBD
*§§* SlAdJa*§§*
iwana maria
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
iwana maria
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
iwana maria


Posts : 290
Join date : 2008-08-02

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 1:16 am

jeste li se spremili za shkoly...y koji razred kretjete???
Back to top Go down
*§§* SlAdJa*§§*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*§§* SlAdJa*§§*


Posts : 347
Join date : 2008-06-08
Age : 31
Location : JoS uVeK kOd DARKA.....aNd iN mY bRoKeN hEaRt.... :-(

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 1:50 am

NECU U SKOLU...... Sad !!!! Ja sam pre dve godine zavrsila osnovnu. Sada idem u skolu za modnog designera schloss hetzendorf u 20.bezirku. Mozda zvuci lako ali nije. Ta skola je mnogo teska. Sada kad budem krenula ponovo u skolu moram opet po ceo dan da crtam modele. Od fashion do cipela..... Sad Sad Sad Sad .....to traje po neki put vise od 2.sata... Sad Sad Sad . Tako da za drustvo i zezanje necu imati puno vremena Sad Mad Mad Evil or Very Mad Sad Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad!!!! Msm lepo je ici u tu skolu ali je i tesko. Do moje 20. godine moram da idem u tu skolu i onda u toj istoj skoli da studiram modu do 25.godine,e tek onda mogu da budem designer silent . Ima tu jos dosta da se uci Sad Sad Sad Sad Sad Sad ....kada ce vise KRAJ????? JOJ BOZE!!!,..... Sad ...... Sad ..... Sad ..... Sad !!!!!!!!!!
Back to top Go down
Roby-RBD
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Roby-RBD


Posts : 1546
Join date : 2008-07-26
Age : 30
Location : Kotor

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 7:45 pm

uff..koliko bubanja..!
ni meni se ne ide u skolu...!
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 8:44 pm

I HATE SCHOOL!!!!!!Ja sam sad 1. god. tex skole za obradu drweta,dizajn nameshtaja i enterijera,i pejz. arxitekturu...smer-dizajn namestaja i enterijera.....da li se spremam za skolu?Jedno weliko NE!!!!
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:08 am

Roby-RBD wrote:
uff..koliko bubanja..!
ni meni se ne ide u skolu...!
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
(:Chady es mi vida:)
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
(:Chady es mi vida:)


Posts : 1192
Join date : 2008-06-22

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 1:34 pm

7 ajoj sutra skolaaaaaaaaaaaaaaaa neee ,neeee,neeeeeeeee,neeeeeeeeeeeeeeeee,neeeeeeee uzaaaaaaaaas!
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:25 pm

(:Chady es mi vida:) wrote:
7 ajoj sutra skolaaaaaaaaaaaaaaaa neee ,neeee,neeeeeeeee,neeeeeeeeeeeeeeeee,neeeeeeee uzaaaaaaaaas!
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
iwana maria
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
iwana maria


Posts : 290
Join date : 2008-08-02

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:47 pm

joj ljydi owj raspyst mi je bash brzo proleteo...ali tjy sad swaki dan widjati ***
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 4:35 pm

da,mnogo brzo....sad vishe necu imati mnogo vremena za serije i net....
Sad Sad Sad
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
iwana maria
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
iwana maria


Posts : 290
Join date : 2008-08-02

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 4:38 pm

da,mnogo brzo....sad vishe necu imati mnogo vremena za serije i net....
Sad Sad Sad
Back to top Go down
$AleXandra$
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
$AleXandra$


Posts : 2979
Join date : 2008-01-04
Age : 29
Location : Srbija/Bec

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 5:09 pm

Joj sutra shkola......meni se uopshte ne ide!Ja sad krecem u 8 razred i moram vec sad da se odlucim gde cu dalje a ja nemama blage!
Back to top Go down
*§§* SlAdJa*§§*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*§§* SlAdJa*§§*


Posts : 347
Join date : 2008-06-08
Age : 31
Location : JoS uVeK kOd DARKA.....aNd iN mY bRoKeN hEaRt.... :-(

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 6:28 pm

$AleXandra$ wrote:
Joj sutra shkola......meni se uopshte ne ide!Ja sad krecem u 8 razred i moram vec sad da se odlucim gde cu dalje a ja nemama blage!


Da tako je i meni bilo Sad . Hvala bogu sto sam od 5.razreda pocela da crtam modele tako da sam se odma setila modne skole. Jedina je u becu i malo daleko od mog bezirka. Ja iz 11. moram da idem u 20. i to svako jutro Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral . NE MOGU I NECU VISE Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Roby-RBD
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Roby-RBD


Posts : 1546
Join date : 2008-07-26
Age : 30
Location : Kotor

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 8:09 pm

E ljudi,a ja krecem u prvi srednje,a tamo nikoga ne poznajem :-(
Back to top Go down
*§§* SlAdJa*§§*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*§§* SlAdJa*§§*


Posts : 347
Join date : 2008-06-08
Age : 31
Location : JoS uVeK kOd DARKA.....aNd iN mY bRoKeN hEaRt.... :-(

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 8:14 pm

Roby-RBD wrote:
E ljudi,a ja krecem u prvi srednje,a tamo nikoga ne poznajem :-(

Uklopices se ti lako Very Happy
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 8:15 pm

ja ima da se ubijem......
nego.........bar sam osmi....pa samo zezanje........xD.......
a i ide mi se, i ne ide mi se u shkolu......
Back to top Go down
dulce_maria
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
dulce_maria


Posts : 1328
Join date : 2007-11-10
Age : 28
Location : Where Am I?I'm gonna tell ya....At my dark room!Don't call me!I will never go out....

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 9:52 pm

ja cu sedmi....i ovaj dan sam provela na netu,kao i svaki drugi dan....de se spremam,kakvo moje spremanje....idem popodne!!!jeeee!!!!ali to ne znachi da hocu da idem u shkolu....neee breee neeeeee!!!a *Vivi* y *Dul* ja sad imam jednu ispunjenu svesku raznim crtezhima,msm kreacijama....zapochela sam drugu...ali ipak ne znam shta da upishem...dobro,imam josh godinu dana da razmishljam,i mozhda cu da vidim,da razmatram,u osmom...
ali neeee,ja cu da upishem gimnaziju - informatichki smer,obozhavam sve shto se tiche kompjutera!!vec sad sam haker,shta cu da budem za dve godine??xexe genije xexe....aaa neeecuuuuuuuuuu shkoooooluuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!necu necu necu necu necu necu necuuuuuuuu necuuuuuuu
Back to top Go down
http://para-siempre-rebelde.boardrealtors.net/
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 10:28 pm

Ja se plasih kako ce me frushtwo prihwatiti...ja sad krecem u 1. srednje.....nowo drushtwo...jao.....gde je moje 8-4????!!!!!!!
Back to top Go down
dulce_maria
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
dulce_maria


Posts : 1328
Join date : 2007-11-10
Age : 28
Location : Where Am I?I'm gonna tell ya....At my dark room!Don't call me!I will never go out....

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 10:33 pm

8-4???????????????i ja sam isto -4 : 7-4 !!!Very Happy
ma prihvatice te sooper,uklopicesh se extra....videcesh...veruj u sebe Wink
Back to top Go down
http://para-siempre-rebelde.boardrealtors.net/
~*Ivka Zivka~*
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
~*Ivka Zivka~*


Posts : 145
Join date : 2008-07-19

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 12:31 am

iwana maria wrote:
jeste li se spremili za shkoly...y koji razred kretjete???
Ja cu sad 5. kuku meni lele majkooooo!!!!!!!! Smile Smile Smile
Ali ja sma se spremila treba da dobijem ranac texsas obicni gde mogu da zakacim bedzewe od RBD-a i od Avril..Ko mi ukrade sa ranca bedzewe je*** mater lolzzzzzz..
I da imam rebelde raspored casowa-koji sma dobila u proslom Bravo-u Very Happy
Back to top Go down
*§§* SlAdJa*§§*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*§§* SlAdJa*§§*


Posts : 347
Join date : 2008-06-08
Age : 31
Location : JoS uVeK kOd DARKA.....aNd iN mY bRoKeN hEaRt.... :-(

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 1:23 am

dulce_maria wrote:
ja cu sedmi....i ovaj dan sam provela na netu,kao i svaki drugi dan....de se spremam,kakvo moje spremanje....idem popodne!!!jeeee!!!!ali to ne znachi da hocu da idem u shkolu....neee breee neeeeee!!!a *Vivi* y *Dul* ja sad imam jednu ispunjenu svesku raznim crtezhima,msm kreacijama....zapochela sam drugu...ali ipak ne znam shta da upishem...dobro,imam josh godinu dana da razmishljam,i mozhda cu da vidim,da razmatram,u osmom...
ali neeee,ja cu da upishem gimnaziju - informatichki smer,obozhavam sve shto se tiche kompjutera!!vec sad sam haker,shta cu da budem za dve godine??xexe genije xexe....aaa neeecuuuuuuuuuu shkoooooluuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!necu necu necu necu necu necu necuuuuuuuu necuuuuuuu


Mozes da me zoves sladja posto je *Vivi* y *Dul* malo duze Smile
Pa to je super Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Zasto se nebi onda upisala u modnu skolu??? Jeste malo teska ali je cool jocolor Msm za mene,crtanje modela je moja strast.Obozavam to I love you I love you I love you I love you I love you !!!! Ako imas talenta za design odece onda ce ti se ta skola sigurno svideti. A i informatika je cool za one osobe koje vole to. Ja nisam bas neki PC- Freak Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Meni vise ide moda,design i crtanje modela Very Happy . Ej srce ajd postavi neke tvoje crteze bas me zanima kakvi su ti modeli Very Happy
Back to top Go down
dulce_maria
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
dulce_maria


Posts : 1328
Join date : 2007-11-10
Age : 28
Location : Where Am I?I'm gonna tell ya....At my dark room!Don't call me!I will never go out....

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 10:50 am

ok,moram da skeniram prvo...i sve to...kad stignem,postavicu.....ali ja nisam crtala od glave do pete,ja samo odecu bez cipela,tashnica i svega toga.... Very Happy videcesh vec...glupo je...ali nema veze,kad stignem,postavicu... Wink
Back to top Go down
http://para-siempre-rebelde.boardrealtors.net/
*§§* SlAdJa*§§*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*§§* SlAdJa*§§*


Posts : 347
Join date : 2008-06-08
Age : 31
Location : JoS uVeK kOd DARKA.....aNd iN mY bRoKeN hEaRt.... :-(

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 2:02 pm

dulce_maria wrote:
ok,moram da skeniram prvo...i sve to...kad stignem,postavicu.....ali ja nisam crtala od glave do pete,ja samo odecu bez cipela,tashnica i svega toga.... Very Happy videcesh vec...glupo je...ali nema veze,kad stignem,postavicu... Wink

Ok Very Happy Nije sigurno glupo nemoj tako Sad Sad Sad Ti si ipak kreativna osoba cim kad te zanima informatika i design Very Happy Very Happy Very Happy ......jubim da pukne..... I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 10:50 am

*Vivi* y *Dul* wrote:
$AleXandra$ wrote:
Joj sutra shkola......meni se uopshte ne ide!Ja sad krecem u 8 razred i moram vec sad da se odlucim gde cu dalje a ja nemama blage!


Da tako je i meni bilo Sad . Hvala bogu sto sam od 5.razreda pocela da crtam modele tako da sam se odma setila modne skole. Jedina je u becu i malo daleko od mog bezirka. Ja iz 11. moram da idem u 20. i to svako jutro Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral . NE MOGU I NECU VISE Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad!!!!!!!!!!!!!!!!
SoRrY ,A ShTa Je To 11. beZiRaK????
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 10:53 am

I jA KrEiRaM oDeCu dO SaDa iMaM 1054 mOdElA IlI 4 SwESKe!!!!!!!! jA tO NaprOsTo oBoZaWaM!!! aLi SaM RazMiShLjAla dA UpIsHeM GiMnaZijU -JeZiChKi sMeR JeR U MoM gRaDu nE PoStOjI nIkAkWa mOdNa sHkOLa!!!!!
Back to top Go down
$AleXandra$
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
$AleXandra$


Posts : 2979
Join date : 2008-01-04
Age : 29
Location : Srbija/Bec

shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 1:42 pm

DuLcE @DrY wrote:
*Vivi* y *Dul* wrote:
$AleXandra$ wrote:
Joj sutra shkola......meni se uopshte ne ide!Ja sad krecem u 8 razred i moram vec sad da se odlucim gde cu dalje a ja nemama blage!


Da tako je i meni bilo Sad . Hvala bogu sto sam od 5.razreda pocela da crtam modele tako da sam se odma setila modne skole. Jedina je u becu i malo daleko od mog bezirka. Ja iz 11. moram da idem u 20. i to svako jutro Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral . NE MOGU I NECU VISE Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad!!!!!!!!!!!!!!!!
SoRrY ,A ShTa Je To 11. beZiRaK????

To je deo beca.
Ima ih od 1 pa do 23!
To je isto kao sto je novi beograd i tako!
Back to top Go down
Sponsored content





shkola za 3 dana... Empty
PostSubject: Re: shkola za 3 dana...   shkola za 3 dana... Icon_minitime

Back to top Go down
 
shkola za 3 dana...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 12 DANA DO KONCERTA!!!!!!!
» Nema me sedmicu dana
» Ljudi odo ja 13 dana u..........wolim wasssssss puno!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Dulce Maria forum :: Obavještenja-
Jump to: