Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)

Go down 
+9
*Yo soy fan de Christian*
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
Gaga 93
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
$AleXandra$
Kathy! =)
Dulce Mari@
PoNcHo
Fuego
13 posters
AuthorMessage
Fuego
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.



Posts : 207
Join date : 2008-01-18

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 2:01 am

http://mx.youtube.com/watch?v=8agSmvnj5Lw

e sad mi recite........da li sam ja to nesto umislila ili je ovo bio poljubac izmedju Dulce i Poncha.........samo me interesuje kad je ovo bilo..........ne vjerujem da je mnogo davno...

nije uckermann,pogledajte na onome gore.......dodjavola,ne znam kako da ga nazovem,televizor ne moze,video...nije bas odgovarajuce al ok...TV za publiku,hahha....posle Mai pjeva Ucker i vidi se da je on uzeo mikrofon a ovaj sto je bio kod Dul je imao mikrofon u ruci ali ga nije upotrijebio,zvuk se cuo,hehehe....Christian je bio na drugoj strani,Mai je pjevala a Anny je bila tamo negdje iza Mai...tako da jesu sigurno Dulce i Poncho.....a da li je poljubac,pitanje je sad...
sta mislite?!
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeTue Aug 19, 2008 1:05 am

ja neznam od kad je ovo, ali da su se poljubili jesu Smile)))
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Dulce Mari@
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
Dulce Mari@


Posts : 9
Join date : 2007-10-26

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:32 pm

Jesu ali ja msm da su u obraz...
Back to top Go down
Kathy! =)
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
Kathy! =)


Posts : 5
Join date : 2008-08-24

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 12:37 pm

Pa izgleda kao da jesu.
Back to top Go down
$AleXandra$
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
$AleXandra$


Posts : 2979
Join date : 2008-01-04
Age : 29
Location : Srbija/Bec

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 1:00 pm

Dulce Mari@ wrote:
Jesu ali ja msm da su u obraz...
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 4:00 pm

$AleXandra$ wrote:
Dulce Mari@ wrote:
Jesu ali ja msm da su u obraz...
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
Fuego
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.



Posts : 207
Join date : 2008-01-18

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:46 am

u obraz?!
a jel zna neko od kad je ovo?
Back to top Go down
Fuego
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.



Posts : 207
Join date : 2008-01-18

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:29 am

https://www.youtube.com/watch?v=Dchr2AB4kqY

razumijem da je ovo bila sala,jako simpaticna sala,a u svakoj sali ima po malo istine,malo se ustrucavao da kaze,al je izustio,hehehe
mozda on stvarno imao u planu da je zeni,hahahahahaha
Back to top Go down
Fuego
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.



Posts : 207
Join date : 2008-01-18

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:32 pm

https://www.youtube.com/watch?v=f1NxJryJ6W4&feature=related

obavezno pogledajte ovo...............pa nek mi sad neko kaze da se poncho pali na anahi........Very Happy

baile hoooooooooooot
Back to top Go down
Gaga 93
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
Gaga 93


Posts : 23
Join date : 2008-08-26
Age : 30
Location : U ponchovom zagrljaju

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:59 pm

ijaaaoooo coool
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 2:35 pm

Fuego wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=f1NxJryJ6W4&feature=related

obavezno pogledajte ovo...............pa nek mi sad neko kaze da se poncho pali na anahi........Very Happy

baile hoooooooooooot

axaxxa extra Smile
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Fuego
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.



Posts : 207
Join date : 2008-01-18

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 3:43 pm

hehehe,to je valjda bilo u sao paolu.....valjda,nisam sigurna.....

bas je vrh snimak,hehehehe
Back to top Go down
Fuego
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.



Posts : 207
Join date : 2008-01-18

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:03 am

https://www.youtube.com/watch?v=rLqoyoMXu8

pozilo mi je od smijeha.................pogledajte kako je poncho ljubomoran,hahahahahha........bulji u njih,ali ih fora ne gleda,hahahaha


https://www.youtube.com/watch?v=j7aoCvldAGo&feature=related

RBD u ''Ya es medio dia en China''.....koliko sam se samo presmijala,ponchito je lud.......
a oni dvoje su totalno slatki..........


http://mx.youtube.com/watch?v=pXYqV-4Yd54

ovdje poncho prica o pozorisnoj predstavi the pilowmann....najprije je razvlacio rijec po rijec,a kad je poceo da prica o osobi koja mu pomaze da uvjezba tekst.....onda je brzo,brzo,brzo,brzo ispricao....cik pogodite ko mu pomaze.....sto kaze neko,bas pise dolje u komentarima,voljela bih da vidim tu probu,ko zna da li oni uopste probaju,hahahaha...
Back to top Go down
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
♥Nada sirve cuando estas...No sirve mi boca si no puede llegar alla tuya♥
♥Nada sirve cuando estas...No sirve mi boca si no puede llegar alla tuya♥
_UcKeRmaNN's_BiTcH_


Posts : 922
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Robaste todos mis sentidos....robaste mi corazon que esta latiendo solo por ti!

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:13 pm

Dulce Mari@ wrote:
Jesu ali ja msm da su u obraz...

i ja mislim!
Back to top Go down
http://maiperroniforum.coolbb.net/
*Yo soy fan de Christian*
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
*Yo soy fan de Christian*


Posts : 8784
Join date : 2007-11-02
Location : Siempre en corazon de Christian!Queremos Christian Chavez WoRLD Tour Serbia 2009!https://www.youtube.com/watch?v=JQCuwq-B14w

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 5:58 pm

jesu se poljubili !uzas !
Back to top Go down
http://christianchavez.forumotion.com     www.ccwserbia.co.cc
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 10:28 am

UZZZZZASSSSSS.........ALI O5 SU SLATKIII
Back to top Go down
**Ice_PrinceSS**
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
**Ice_PrinceSS**


Posts : 96
Join date : 2008-09-13

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeSat Sep 13, 2008 3:40 pm

PoNcHo wrote:
ja neznam od kad je ovo, ali da su se poljubili jesu Smile)))
I ja to msm!!!clown
Back to top Go down
*Locura de Dul*
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
*Locura de Dul*


Posts : 32
Join date : 2008-10-31

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 6:43 pm

Tvoja bujna masta
lol
ne bi oni to na koncertu pokazalo
Back to top Go down
majadyc
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
majadyc


Posts : 170
Join date : 2008-11-01
Age : 28
Location : Dulce 4ever!!

Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 8:04 pm

Ali možda nije bilo na koncertu!! Oni su bili skupa...Pa ne vjerujem da je njena bujna mašta!! Sorry...
Back to top Go down
Sponsored content





Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Empty
PostSubject: Re: Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)   Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bacite pogled...Poljubac Dulce i Pocnha ne sceni ili samo moja bujna masta :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» OMG!!!!!DA LI SU PROVALJENI.......DYP POLJUBAC!!!!
» Poljubac ili shamar?
» Saljem poljubac...
» moja prezentacija o RBD-u....
» Moja slichica!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Dulce Maria :: Dulce enamorada-
Jump to: