Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Napisimo pricu

Go down 
+17
*J*E*C*A*dUl*
Roby-RBD
Adry_Chady
*DuLcE GrEaTeSt fAn*
shlapica
$AleXandra$
Dulce Ana
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
dulce_maria
~mia slatkica~
dulce@ucker
$Robert@$
Poncho_mi anhel
Lupita
DULCE fan Anja
PoNcHo
Mia
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 2:36 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Poncho_mi anhel
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
Poncho_mi anhel


Posts : 210
Join date : 2007-07-29
Age : 30
Location : Uvek uz Poncha,Dul,Chrisa i Any

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 4:17 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego ...
Back to top Go down
Lupita
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
Lupita


Posts : 11
Join date : 2007-08-17

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 7:51 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 27, 2007 9:24 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i...
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Lupita
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
Lupita


Posts : 11
Join date : 2007-08-17

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 2:23 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je..........
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 4:58 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom...
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 12:04 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali...
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 12:08 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali to nije bila istina...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 12:51 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak ...
_________________
Back to top Go down
Wampirus
Guest




Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 10:51 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak ...Voleo u dubini dushe DJovanija...
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 12:14 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je....
Back to top Go down
Wampirus
Guest




Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 1:26 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je....imao naklonost prema mushkom polu ali.....





Kako sam zakuvala dogadjaj...
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:27 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 11:55 am

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uve voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana...
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 11:50 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje...
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Wampirus
Guest




Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 11:29 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje...i pitao je da li bi ona spavala s njim ..jer je on odavno voli ,a on je...
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 6:53 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje...i pitao je da li bi ona spavala s njim ..jer je on odavno voli ,a on je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 9:56 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a on je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 6:40 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a on je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli! I onda mu je rekla...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeTue Sep 11, 2007 9:53 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a ona je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli! I onda mu je rekla:"Znas...mislim da bi trebao da odes kod Vico!"
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 8:44 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a ona je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli! I onda mu je rekla:"Znas...mislim da bi trebao da odes kod Vico!" On je ptao "Zašto kod Vico???" A ona mu reče...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 11:20 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a ona je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli! I onda mu je rekla:"Znas...mislim da bi trebao da odes kod Vico!" On je ptao "Zašto kod Vico???" A ona mu reče pa ona mi je nesto...
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 13, 2007 6:38 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a ona je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli! I onda mu je rekla:"Znas...mislim da bi trebao da odes kod Vico!" On je ptao "Zašto kod Vico???" A ona mu reče pa ona mi je nesto uvjek bila...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Wampirus
Guest




Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 2:03 am

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a ona je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli! I onda mu je rekla:"Znas...mislim da bi trebao da odes kod Vico!" On je ptao "Zašto kod Vico???" A ona mu reče pa ona mi je nesto uvjek bila...govorila da bi spavala s .........
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 7:31 pm

Roberta je sedela u sobi I razmisljala o Hoakinu,onda se setila Diega i shvatila da je zaljubljena u Poncha.Posto Diega nije mogla da razdvoji od Paule,otrchala je kod Poncha i rekla mu:"Slusaj mislim da sam zaljubljena u tebe!!!" On je bio zatecen i nije mogao da vjeruje u to što čuje jer razmislja o Miji.On je ipak vise voleo Miju i nije htio da je prevari, ali isto nijemogao a porekne da ga je Roberta uvjek privlačila zato je hteo otvoreno da razgovara s njom da bi donekle rješili trenutnu situaciju.Znao je da ce Roberta kad-tad biti sa Diegom i rekao joj da ne moze da to sada uradi,jer obozava Miu.Ona se nije mnogo opteretila time i otisla je do Diega i iznenada ga poljubi i reče mu "Znala sam de cemo na kraju ipak ja i ti biti zajedno.Diego mi smo rodjeni jedni za drugo!!!"Ali on je samo gledao i nije mogao da veruje.I poljubio je,ali to nije dugo potrajalo!Odgurnuo je Robertu sa izgovorom da još uvek voli Paolu ali to nije bila istina on je ipak voleo u dubini dushe DJovanija zato što je imao naklonost prema mushkom polu ali nije mogao to da prizna!Onda je jednog dana ipak shvatio da ne voli vise djovanija,ali ga je sve vise privlacila selina!Zato je otisao do nje i pitao je da li bi ona spavala s njim jer je on odavno voli,a ona je rekla da bi spavala sa Miguelom a ne sa njim ali da bi mogla da razmisli! I onda mu je rekla:"Znas...mislim da bi trebao da odes kod Vico!" On je ptao "Zašto kod Vico???" A ona mu reče:"pa ona mi je nesto uvjek bila govorila da bi spavala s tobom"


STA KAZETE DA KRENEMO DRUGU PRICU?
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Sponsored content





Napisimo pricu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Napisimo pricu   Napisimo pricu - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Napisimo pricu
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Igre-
Jump to: