Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))

Go down 
+23
Kaca Dulce Fan
Anny '95
*Sweety-Rebel*Princess*
Mia
Roby-RBD
~*Ivka Zivka~*
(:Chady es mi vida:)
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
$AleXandra$
Adry_Chady
Iris
*dulce_the_best*
*Kiki*Anahi*
shlapica
DUL FRVR BEST
$Robert@$
Princess
PoNcHo
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
Stoletova
mIsS.p0p.tRaSh
dulce_maria
MiStEr $D$
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AuthorMessage
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 8:52 pm

jao uzhas bash mi je zhao, ali ne brini bolje da se razvedu nego da se svadjaju po cijeli dan tako ce i tebi biti lakshe a i njima... mislim u pochetku ce ti sigurno biti teshko da se naviknesh na to ali vremenom cesh se navici... ja imam dosta prijatelja kojima su roditelji razvedeni i njima je bilo teshko u pochetku ali posle su se navikli na tu situaciju....
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 10:08 pm

hmm....nzm mama mi je rekla da ipak netje razvesti ali stalno se svidjaju Sad
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
*§§* SlAdJa*§§*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*§§* SlAdJa*§§*


Posts : 347
Join date : 2008-06-08
Age : 31
Location : JoS uVeK kOd DARKA.....aNd iN mY bRoKeN hEaRt.... :-(

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 1:07 am

*UcKeR's GiRlFrIeNd* wrote:
hmm....nzm mama mi je rekla da ipak netje razvesti ali stalno se svidjaju Sad


Joj,amix,evo placem za tebe Sad Sad Sad ! Znam ja kako je to i moji se stalno svadjaju Evil or Very Mad ,to mene mnogo pogadja Crying or Very sad ali nece se razvesti videces,to oni samo tako lupetaju Rolling Eyes bas kao i ovi moji.Veruj mi,nece oni da se razvedu, I love you ko se svadja taj se vovi I love you Smile
Back to top Go down
Dul_Mixy
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
Dul_Mixy


Posts : 862
Join date : 2008-11-27

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 6:17 pm

ne brini Amix ,to su samo svadje nece se razvesti samo tako pricaju
Back to top Go down
*kalina_y_christian*
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
.:Potpisuješ peticiju za dolazak Dulce Marie u tvoju državu:.
*kalina_y_christian*


Posts : 322
Join date : 2009-01-02

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 8:36 pm

joj swe te razumem...ja sma mislila da ce se moji razwesti koliko su se swadjali i nisu pricali po 10 dana..rec nisu progoworili..onda se moj tata razboleo i zawrshio u bol;nici i sad su ok..hwala bogu..dok je tata bio u bolnici prwi put sam widela da su se poljubili...=)
Back to top Go down
Kaca Dulce Fan
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Kaca Dulce Fan


Posts : 62
Join date : 2008-09-26
Location : sa dulce

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 2:38 pm

e oke,sad malo ja da kukam....imam bulimiju,ne znam sta da radimm...
Back to top Go down
Sponsored content





Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 14 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
Back to top 
Page 14 of 14Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Problemi sa netom...
» Ljubavni problemi
» Srecan Rodjendan Bozo
» SAMO DA ZNATE
» Samo da vam javim.......

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: