Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))

Go down 
+23
Kaca Dulce Fan
Anny '95
*Sweety-Rebel*Princess*
Mia
Roby-RBD
~*Ivka Zivka~*
(:Chady es mi vida:)
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
$AleXandra$
Adry_Chady
Iris
*dulce_the_best*
*Kiki*Anahi*
shlapica
DUL FRVR BEST
$Robert@$
Princess
PoNcHo
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
Stoletova
mIsS.p0p.tRaSh
dulce_maria
MiStEr $D$
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AuthorMessage
Roby-RBD
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Roby-RBD


Posts : 1546
Join date : 2008-07-26
Age : 30
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 4:32 pm

U pravu si,ionako mu nista nisam slala,poceo je da mi se svidja jos jedan decko...pa cu da vidim kako ce to ici...
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 10:38 pm

mA samo opushtenooo....polako...widetjesh za par dana...tj.wremenoom Smile
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 12:57 pm

pa ja nzn............radi shta mislish da je njabolje
Back to top Go down
*Sweety-Rebel*Princess*
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
*Sweety-Rebel*Princess*


Posts : 30
Join date : 2008-08-07

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 7:32 pm

Radi sta mislis da je najbolje ali NIKAKO nemoj preko drugarica i drugova!
Veruj mi,uvek nesto ispadne lose!
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 10:09 pm

izblamiracesh se!
Back to top Go down
Roby-RBD
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Roby-RBD


Posts : 1546
Join date : 2008-07-26
Age : 30
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 3:55 pm

DuLcE @DrY wrote:
izblamiracesh se!

Hmmm...na osnovu cega si to zakljucila?
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeTue Aug 12, 2008 8:02 pm

Roby-RBD wrote:
A slusajte ovo ...
Meni se svidja drug iz razreda tj bivseg razreda jer smo sad 8. zavrsili i necemo upisati istu srednju...
Nemam njegov br. a mozda bih i mogla da ga nabavim,ali kad bih ga nabavila ne znam ni sta bi mu poslala...jer se nikad nesto nismo ni druzili,u sedmi je doso u nas razred...
Ove godine mi se cinilo da mu se svidjam jer mi se cesto smeskao... sta da radim,HELP!

moja naj drugarica je imala isti ali isti problem.. ja mislm da treba neshto da smislish da mu poshaljesh jer ja drugarica nije nishta poslala i na kraj se on smuvao sa drugom a ona se pokajala shto nishta nije pokushala.. a ako ti je lakshe ti ga cimni...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Roby-RBD
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Roby-RBD


Posts : 1546
Join date : 2008-07-26
Age : 30
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 1:49 am

Hvala Bozo , pokusacu nesto

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 1zxwrrm
Back to top Go down
Anny '95
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
Anny '95


Posts : 108
Join date : 2008-07-29
Age : 29
Location : Sa Dul & Anny u shopingu

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:33 am

Ufffffff,nije ti lako!!!Posalji mu npr "sta radis",pa ako ti on odgovori
ti mu se predstavi i reci kako si saznala broj(ako te pita,a ako mu se svidjas verovatno hoce),pa ako primetis da se i ti njemu svidjas i da imate nesto zajednicko,pozovi ga da izadjete.E da i
*Sweety-Rebel*Princess* je u pravu NIKAKO preko nekog drugog!Javi sta si uradila!!!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:15 pm

Hahaha ewo meni i ponowo moji problemi! Laughing
Back to top Go down
Kaca Dulce Fan
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Kaca Dulce Fan


Posts : 62
Join date : 2008-09-26
Location : sa dulce

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 7:36 am

ispasce loshe jer widi,jednoj mojoj drugarici koja ima 14 se swideo jedan decko i na njeno insistiranje (molila me je oko 2nedelje) ja sam prihwatila.nazalost,taj 14-ogodisnjak se zacopa u mene, a kad je moja drugarica to doznala bila je besna ko furija,fala Bogu pa ne idemo u istu skolu,ja sam kod mame (u gradu gde ona ziwi) a ona je u gradu gde ziwi i moj tata.

blje ne salji drugarice,samo ces pogorsati situaciju!
Back to top Go down
Kaca Dulce Fan
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Kaca Dulce Fan


Posts : 62
Join date : 2008-09-26
Location : sa dulce

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 7:51 am

a sad ako moze meni pomoc....................


na mene je baceno neko prokletswo.ozbiljno,uwek,ama uwek se zaljubim u stariju bracu mojih najboljih drugarica...imacete puno da citete,zato ako was mrzi odustanite na wreme.widite meni su se roditelji razweli u 3 razresu i ja sam otisla sa majkom u susedan grad.to je nazalost zancilo da cu morati i skolu da promenim.u prwom razredu moja bf Kaca je imala brata Bojana koji je bio 3 god stariji....i ja sam od prwog razreda zaljubljena u njega....a sad sam peti....owo je strasno zacopana sam u njega wec 5 godina!!al sta cu...i tu se swasta izdesawalo al nista dowoljno veliko za njega da bi prestao da me smatra klinkom....i u 4 razredu ja promenim skolu....tu je bilo toliko problmea,ma horor (ne zelim da se ikad wratim u 4 razred,spalila sam slike iz 4) i na kraju 4 ja opet promenim.u drugu skolu ali isto u gradu gde je moja majka jer ziwim s njom...i tu je soooper,razredna je FANTASSTICNA predaje geografiju i zowe se sneza, (kao moja waspitacica).odabrana sam za predsednika odeljenja,i za hor!!!mislim,moj ziwot se toliko promenio na bolje kad sam promenila opet skolu,da ja to wama ne kogu da opisem....posto su tu deca sa sela ugklawnom,oni nisu umisljeni kao owi u hrsu.jer je ta skola blizu autobuske.i ja se samo spustim ulicom jedno 500 metara prawo i skrenem 50 metara i tu sam.mozda i manje od 700.ma swejedno.narawno,stekla sam drugaricu...ali i ona ima starijeg brata... zacopala sam se u njenog brata (i u bojana i dalje) al stwar je u tome sto je on 2 god stariji,al sladak je mnogo,i stwar je u tome sto me nikad nece pogledati jer sam mladja,blizi se rodj od te drugarice a ja ne znam sta da radim....odkad znam za sebe bila sam nesrecna u ljubawi.!
help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 12:52 pm

Kaca Dulce Fan wrote:
a sad ako moze meni pomoc....................


na mene je baceno neko prokletswo.ozbiljno,uwek,ama uwek se zaljubim u stariju bracu mojih najboljih drugarica...imacete puno da citete,zato ako was mrzi odustanite na wreme.widite meni su se roditelji razweli u 3 razresu i ja sam otisla sa majkom u susedan grad.to je nazalost zancilo da cu morati i skolu da promenim.u prwom razredu moja bf Kaca je imala brata Bojana koji je bio 3 god stariji....i ja sam od prwog razreda zaljubljena u njega....a sad sam peti....owo je strasno zacopana sam u njega wec 5 godina!!al sta cu...i tu se swasta izdesawalo al nista dowoljno veliko za njega da bi prestao da me smatra klinkom....i u 4 razredu ja promenim skolu....tu je bilo toliko problmea,ma horor (ne zelim da se ikad wratim u 4 razred,spalila sam slike iz 4) i na kraju 4 ja opet promenim.u drugu skolu ali isto u gradu gde je moja majka jer ziwim s njom...i tu je soooper,razredna je FANTASSTICNA predaje geografiju i zowe se sneza, (kao moja waspitacica).odabrana sam za predsednika odeljenja,i za hor!!!mislim,moj ziwot se toliko promenio na bolje kad sam promenila opet skolu,da ja to wama ne kogu da opisem....posto su tu deca sa sela ugklawnom,oni nisu umisljeni kao owi u hrsu.jer je ta skola blizu autobuske.i ja se samo spustim ulicom jedno 500 metara prawo i skrenem 50 metara i tu sam.mozda i manje od 700.ma swejedno.narawno,stekla sam drugaricu...ali i ona ima starijeg brata... zacopala sam se u njenog brata (i u bojana i dalje) al stwar je u tome sto je on 2 god stariji,al sladak je mnogo,i stwar je u tome sto me nikad nece pogledati jer sam mladja,blizi se rodj od te drugarice a ja ne znam sta da radim....odkad znam za sebe bila sam nesrecna u ljubawi.!
help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dve godine i nije neka ogromna razlika....na rodjusu mu pokazi da se ne ponashash kao klinka i da si mnogo zrelija nego shto on misli Wink
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
Kaca Dulce Fan
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Kaca Dulce Fan


Posts : 62
Join date : 2008-09-26
Location : sa dulce

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 1:24 pm

thanks.al sta da obucem recimo?kako da se ponasam?mislim,jeste da sam jos mala za decka i co ali necu da misli da sam neka klinkasta seljancura.on nema dewojku,jer da ima njegowa seka bi mi rekla ali ne znam dal da joj kazem da mi se on swidja.
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 11:13 pm

Kaca Dulce Fan wrote:
thanks.al sta da obucem recimo?kako da se ponasam?mislim,jeste da sam jos mala za decka i co ali necu da misli da sam neka klinkasta seljancura.on nema dewojku,jer da ima njegowa seka bi mi rekla ali ne znam dal da joj kazem da mi se on swidja.
ja ti savetujem da obuchesh uske farmerice i neku bluzu crne boje,sa printom....stavi malo sjaja i maskare...ako hocesh mozesh i krejon....samo pazi da ne preterash sa shminkom....da ne bi izgledala smeshno... Very Happy Wink
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
*Yo soy fan de Christian*
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
*Yo soy fan de Christian*


Posts : 8784
Join date : 2007-11-02
Location : Siempre en corazon de Christian!Queremos Christian Chavez WoRLD Tour Serbia 2009!https://www.youtube.com/watch?v=JQCuwq-B14w

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 1:17 am

*UcKeR's GiRlFrIeNd* wrote:
Kaca Dulce Fan wrote:
thanks.al sta da obucem recimo?kako da se ponasam?mislim,jeste da sam jos mala za decka i co ali necu da misli da sam neka klinkasta seljancura.on nema dewojku,jer da ima njegowa seka bi mi rekla ali ne znam dal da joj kazem da mi se on swidja.
ja ti savetujem da obuchesh uske farmerice i neku bluzu crne boje,sa printom....stavi malo sjaja i maskare...ako hocesh mozesh i krejon....samo pazi da ne preterash sa shminkom....da ne bi izgledala smeshno... Very Happy Wink
HEHEHE ,SLAZEM SE! Wink
Back to top Go down
http://christianchavez.forumotion.com     www.ccwserbia.co.cc
Kaca Dulce Fan
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Kaca Dulce Fan


Posts : 62
Join date : 2008-09-26
Location : sa dulce

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 8:00 am

joooooj hwala chikas,najbolje ste.imam rebelde majcu al e ona mnogo dugacka i siroka,al cu da maznem od kewe jednu bluzu rcnu,usku al ne znam dal ce da mi dozwoli.nego widite ja sam nocas otisla kod moje komsinice (koja je s bojanom u odeljenju) i widela njihowe slike s exkurzije da sam ssse jos wishe zacopalla u bojana ali i brata owe druge!!!
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 7:04 pm

Kaca Dulce Fan wrote:
joooooj hwala chikas,najbolje ste.imam rebelde majcu al e ona mnogo dugacka i siroka,al cu da maznem od kewe jednu bluzu rcnu,usku al ne znam dal ce da mi dozwoli.nego widite ja sam nocas otisla kod moje komsinice (koja je s bojanom u odeljenju) i widela njihowe slike s exkurzije da sam ssse jos wishe zacopalla u bojana ali i brata owe druge!!!
nnc Smile
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:33 pm

Kaca Dulce Fan wrote:
joooooj hwala chikas,najbolje ste.imam rebelde majcu al e ona mnogo dugacka i siroka,al cu da maznem od kewe jednu bluzu rcnu,usku al ne znam dal ce da mi dozwoli.nego widite ja sam nocas otisla kod moje komsinice (koja je s bojanom u odeljenju) i widela njihowe slike s exkurzije da sam ssse jos wishe zacopalla u bojana ali i brata owe druge!!!

epa owako mozesh da mi pojasnish koji si ti razred a koji je on?tj.koje si ti godishte a koje je on?2 godine nije welika razlika al to je swe do decka...npr.ja sam bila sa jednim deckom koji je 3 god stariji od mene i super mi je bilo.Al isto tako imam drugowe koji ne bi nikad bili sa mladjom dewojkom...zawisi kako on gleda na stwari ako razumesh Very Happy
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 3:55 pm

Recimo da sam owaj problem reshila....ewo o cemu se radi....ja i moj decko smo za nekoliko dana 3 meseca zajedno....i pre 2-3 dana....njemu je kao neka "drugarica" prenela da ja pored njega imam jos 2 decka u Zemunu i jos se kao zaklela u brata....a toj njegowoj drugarici je to rekla neka nawodno deojka koja je isla u moju skolu i upisala je sada Zubotehnicku,a ta dewojka o kojoj se radi ne ide u tu skolu....izgleda da je ta dewojka tj. njegowa drugarica swe to izmisila....jer se mozda lozi na mog decka....i posle samo nas dwoje pricali...i stize njemu poruka kao od te drugarice da ga je zajebavala,da se ta neka devjka lozi na njega,pa su mu to zbog toga rekle,i nagovaraju ga kao da se pomirimo....mi smo jos zajedno,ali on se trudi da mi veruje....i samo se plasim da neko ne pocne opet nesto da izmislja...ja samo znam da cu umreti ako raskinemo...jer ja njega mnogo,ali mnogo volim.....
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 6:05 pm

DUL FRVR BEST wrote:
Recimo da sam owaj problem reshila....ewo o cemu se radi....ja i moj decko smo za nekoliko dana 3 meseca zajedno....i pre 2-3 dana....njemu je kao neka "drugarica" prenela da ja pored njega imam jos 2 decka u Zemunu i jos se kao zaklela u brata....a toj njegowoj drugarici je to rekla neka nawodno deojka koja je isla u moju skolu i upisala je sada Zubotehnicku,a ta dewojka o kojoj se radi ne ide u tu skolu....izgleda da je ta dewojka tj. njegowa drugarica swe to izmisila....jer se mozda lozi na mog decka....i posle samo nas dwoje pricali...i stize njemu poruka kao od te drugarice da ga je zajebavala,da se ta neka devjka lozi na njega,pa su mu to zbog toga rekle,i nagovaraju ga kao da se pomirimo....mi smo jos zajedno,ali on se trudi da mi veruje....i samo se plasim da neko ne pocne opet nesto da izmislja...ja samo znam da cu umreti ako raskinemo...jer ja njega mnogo,ali mnogo volim.....
au koja debilka Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ja bih je zadavila Mad Mad Mad Mad Mad Sad
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 6:07 pm

Pa ja da je znam ja bih je zabola...ali nista ne bih resila time....ali ne znam ni ko je ona...ni gde ziwi....ali hwala Bogu...moj decko je mnogooo ljut na nju i wishe nece da prica sa njom....
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 6:09 pm

DUL FRVR BEST wrote:
Pa ja da je znam ja bih je zabola...ali nista ne bih resila time....ali ne znam ni ko je ona...ni gde ziwi....ali hwala Bogu...moj decko je mnogooo ljut na nju i wishe nece da prica sa njom....
to joj je dovoljna kazna Wink
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 6:55 pm

DUL FRVR BEST wrote:
Recimo da sam owaj problem reshila....ewo o cemu se radi....ja i moj decko smo za nekoliko dana 3 meseca zajedno....i pre 2-3 dana....njemu je kao neka "drugarica" prenela da ja pored njega imam jos 2 decka u Zemunu i jos se kao zaklela u brata....a toj njegowoj drugarici je to rekla neka nawodno deojka koja je isla u moju skolu i upisala je sada Zubotehnicku,a ta dewojka o kojoj se radi ne ide u tu skolu....izgleda da je ta dewojka tj. njegowa drugarica swe to izmisila....jer se mozda lozi na mog decka....i posle samo nas dwoje pricali...i stize njemu poruka kao od te drugarice da ga je zajebavala,da se ta neka devjka lozi na njega,pa su mu to zbog toga rekle,i nagovaraju ga kao da se pomirimo....mi smo jos zajedno,ali on se trudi da mi veruje....i samo se plasim da neko ne pocne opet nesto da izmislja...ja samo znam da cu umreti ako raskinemo...jer ja njega mnogo,ali mnogo volim.....
jao koja moronka......
imala sam slichan problem....kadaje jedna tzura swe i swashta naprichala mom dechq...kao da sam se muwala s nekimna exqrziji......ali xwala bogu.....dechko je rekao da meni weruje, i da ako misli da tje da nas poswadja, da se wara.... Smile
Back to top Go down
Kaca Dulce Fan
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Kaca Dulce Fan


Posts : 62
Join date : 2008-09-26
Location : sa dulce

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 1:15 am

jA sam 97 a on 95.


i pazite sad.ja sam rekla milici u koga sam zaljubljena i ona mi rece da nece nikom da kaze ali ce na njenom rodjusu biti igara u mraku kaze mi.fuuuuuj!!!a najgore je sto ona i on slawe zajedno!!!!!!!!!!!!e sad sam se tek strowalila u prowaliju!
Back to top Go down
Sponsored content





Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 12 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
Back to top 
Page 12 of 14Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Problemi sa netom...
» Ljubavni problemi
» Srecan Rodjendan Bozo
» SAMO DA ZNATE
» Samo da vam javim.......

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: