Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))

Go down 
+23
Kaca Dulce Fan
Anny '95
*Sweety-Rebel*Princess*
Mia
Roby-RBD
~*Ivka Zivka~*
(:Chady es mi vida:)
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
$AleXandra$
Adry_Chady
Iris
*dulce_the_best*
*Kiki*Anahi*
shlapica
DUL FRVR BEST
$Robert@$
Princess
PoNcHo
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
Stoletova
mIsS.p0p.tRaSh
dulce_maria
MiStEr $D$
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AuthorMessage
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 11:34 pm

I know

i kiding
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 11:42 pm

shlapica wrote:
dulce_n i n @ wrote:
pa i mi smo se mrzeli, i nemash pojma shta smo swe radili jedan, drugom..ali smo se ustwari swidjali jedan drugom.......ma xaos.........


ja prochitala shta ste sve radili jedan na drugom.......Smile
Hm tek mi je 18(josh malo) a vetj mi se muti vid pa dobro od 14-te mi se muti vid i mozak....

a pa swashta smo radeli jedan drugom, ali to ipak nije za shiru jawnost........ Smile
Back to top Go down
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 11:55 pm

Znam ja da ste vi svashta radili JEDAN NA DRUGOM pa naravno da to nije za JAVNOST.....
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 11:56 pm

tako je.........
Back to top Go down
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:02 am

Vidish kako ja znam
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:11 am

ma ti si bre pametnica............
Back to top Go down
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:16 am

Ma znam...........
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 12:22 am

shlapica ima ja mislim ovdje najvece zhivotno iskustvo vjerujte mi ja to znam Wink
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 11:46 pm

Pa naravno Smile
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 12:22 am

Nemam problema oi zaklala sam alexu1:)
Back to top Go down
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 1:12 am

Bravo svaka chast......


A ko je to?


SmileSmile
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 12:37 am

Mene pitasx?
Ja sam Miona........
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 3:02 pm

ja msilim da je pitala ko je Alexa ali nema veze Very Happy
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 3:32 pm

Aaaaaaaaaaaaa pa kratko recxeno JEDAN DEBIL!!!!
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 12:24 am

jao imam problem.......lozim se na jednog decka sa foruma....on je meni rekao da se lozi ne mene....ok...ja nishta...i neshto se poswadjal i jedwa ga naterala da neode sa foruma...kada meni stize pm...u kojoj pise da on kada smo bili u ,,wezi"-a koja weza nema blage,muwa ostale dewojke sa nekog foruma...tamn se pomirili i ja narawno...posto mi je bilo zao dewojka tako samo se swadjali ali on twrdi da me woli....kao prica da se borio za mene-ali borio strashno.....i nerwira me to kada kaze da poruke koje sam mu slala meni neznace i kako ja njega newolim a on mene woli.....o smorila sam was zesce...morala sam da kazem...zbog njega mi je ceo dan bilo lose cak su mi se i sake ukocile 5 min...nism mogla da ix pomeram-od nerwiranja...
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 12:45 am

Boze majko mila...........
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 12:48 am

uzhas te veze sa foruma ne uspijevaju nikad... vjeruj mi imam iskustva jer sam je tako bio u vezi sa jednom curom... ja ti dajem predlog da se proshetash gradom i primijetish nekog slatkog momka i zavrshish Razz
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 12:52 am

ma zanm da to neuspewa....nego je najgore kako se poneo...kako samo laze-woli te srce....xaxaxaxa kakaw wic....zato sam plakala i dexidrirala.....ko ce da mi pomogne da ga ubijem?
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 23, 2008 12:53 am

PoNcHo wrote:
uzhas te veze sa foruma ne uspijevaju nikad... vjeruj mi imam iskustva jer sam je tako bio u vezi sa jednom curom... ja ti dajem predlog da se proshetash gradom i primijetish nekog slatkog momka i zavrshish Razz
To Bozo1U rocks!
Back to top Go down
Stoletova
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
Stoletova


Posts : 261
Join date : 2008-03-09
Age : 30

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 1:28 am

al ste se rashirili...
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 2:52 pm

Hhahah pa uskoroo cemo na drugu starnu pa nece biti tako......
JA SAM MOJ PROBLEM RESXILA!BOZO BIO SI UPRAWU!
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 3:03 pm

$Robert@$ wrote:
Hhahah pa uskoroo cemo na drugu starnu pa nece biti tako......
JA SAM MOJ PROBLEM RESXILA!BOZO BIO SI UPRAWU!

heheheh e super drago mi je da sam pomogao Very Happy
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 3:28 pm

Jbt moram da te proglasim za proroka Sweti Prorok Bozo Xxaxaxax!Smile Smile Smile Smile
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 24, 2008 10:04 pm

i ja swoj sprowodim..........unistawam milosa sa jos dwe dewojke.....owo ce biti ubistwo godine..............kad bi znao sta ga ceka...xaxaxaxa.....lol lol lol lol lol lol lol lol................jadan on......
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 25, 2008 12:33 am

DUL FRVR BEST wrote:
i ja swoj sprowodim..........unistawam milosa sa jos dwe dewojke.....owo ce biti ubistwo godine..............kad bi znao sta ga ceka...xaxaxaxa.....lol lol lol lol lol lol lol lol................jadan on......

uff ti znash da te pdrzhavam ali pazi da se ne opechesh What a Face
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Sponsored content





Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
Back to top 
Page 2 of 14Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Problemi sa netom...
» Ljubavni problemi
» Srecan Rodjendan Bozo
» SAMO DA ZNATE
» Samo da vam javim.......

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: