Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))

Go down 
+23
Kaca Dulce Fan
Anny '95
*Sweety-Rebel*Princess*
Mia
Roby-RBD
~*Ivka Zivka~*
(:Chady es mi vida:)
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
$AleXandra$
Adry_Chady
Iris
*dulce_the_best*
*Kiki*Anahi*
shlapica
DUL FRVR BEST
$Robert@$
Princess
PoNcHo
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
Stoletova
mIsS.p0p.tRaSh
dulce_maria
MiStEr $D$
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AuthorMessage
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 16, 2008 10:25 pm

zato shto mi zaljubljene do ushiju patimo jako....
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 16, 2008 10:39 pm

Iris wrote:
zato shto mi zaljubljene do ushiju patimo jako....
Da!!!! Sad Sad Sad
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 17, 2008 1:29 am

a za vas dvije nisam znao, ali znam da je wjecky prilichno srecna za sad Question
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 17, 2008 10:29 am

extra shto je wjecki srecna... Miona i ja smo se bash upetljale... ja sam owamo sa Filipom... owamo se muwam sa Stefanom... a lozhim se na Iwana...
Back to top Go down
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
♥Nada sirve cuando estas...No sirve mi boca si no puede llegar alla tuya♥
♥Nada sirve cuando estas...No sirve mi boca si no puede llegar alla tuya♥
_UcKeRmaNN's_BiTcH_


Posts : 922
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Robaste todos mis sentidos....robaste mi corazon que esta latiendo solo por ti!

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSun May 18, 2008 2:09 pm

a srecna xaxaxaxaxaxaax daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Back to top Go down
http://maiperroniforum.coolbb.net/
shlapica
.:Ideš na koncert Rebelde:.
.:Ideš na koncert Rebelde:.
shlapica


Posts : 544
Join date : 2008-03-04
Age : 33

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeMon May 19, 2008 10:40 pm

Ja se ne buni ja sam happy very od pre 3 dana Smile
Back to top Go down
http://losserrano.niceboard.net/forum.htm
_UcKeRmaNN's_BiTcH_
♥Nada sirve cuando estas...No sirve mi boca si no puede llegar alla tuya♥
♥Nada sirve cuando estas...No sirve mi boca si no puede llegar alla tuya♥
_UcKeRmaNN's_BiTcH_


Posts : 922
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Robaste todos mis sentidos....robaste mi corazon que esta latiendo solo por ti!

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:25 pm

lucky you Very Happy
Back to top Go down
http://maiperroniforum.coolbb.net/
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeWed May 21, 2008 11:36 pm

Jao da bb...
Osea ma koji ce nama djawo decxaci?
Back to top Go down
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 23, 2008 1:33 pm

a neeeeeeeee... ja sam sada srecno zaljubljena............
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 23, 2008 4:34 pm

E meni ne trebajU!
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 23, 2008 6:23 pm

$Robert@$ wrote:
E meni ne trebajU!
Meni trebaju!Osea kakaw bi to ziwot bio? HELLO!?
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 23, 2008 7:58 pm

DuLcE @DrY wrote:
$Robert@$ wrote:
E meni ne trebajU!
Meni trebaju!Osea kakaw bi to ziwot bio? HELLO!?
slazem se....zamisite zivot bez muskaraca....NOOOO....!!! No
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 23, 2008 8:19 pm

DUL FRVR BEST wrote:
DuLcE @DrY wrote:
$Robert@$ wrote:
E meni ne trebajU!
Meni trebaju!Osea kakaw bi to ziwot bio? HELLO!?
slazem se....zamisite zivot bez muskaraca....NOOOO....!!! No
A zamisli kad si swe okruzna KRETENIMA!!!!! Cool
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeFri May 23, 2008 8:54 pm

Pa nisu bash swi Kreteni,ima i debila,somova....Ali slatki su,zar ne!?
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 24, 2008 10:47 am

Hehehee,loda si!Very Happy
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 24, 2008 3:50 pm

Ako ti je za utehu ja sam uwek okruzena kretenima....ali obozawam te kretene....xexexexexe....i bas su slatki....
Back to top Go down
MiStEr $D$
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
MiStEr $D$


Posts : 144
Join date : 2008-03-02
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 24, 2008 4:54 pm

pa dobro onda je tebi extra Smile
Back to top Go down
MiStEr $D$
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
.:Skidaš sa neta pjesmu od Dulce:.
MiStEr $D$


Posts : 144
Join date : 2008-03-02
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 24, 2008 5:01 pm

e jbg vidite ima svakakvih cura .....
1.som cura-cura koja jednostavno ne zna kad je kraj
2.smoracura-cura koja smara Smile
3.glupa cura-cura koja je jednostavno medicinski fenomen glupa je a zivi
4.debil cura-suvisno da pisem
sad najgore.....
5.spoznzoruse-dobre za.....,ali glupe za pehar.
i nagrada za najgoru..
6.Izkompleksirana cura-cura koja misli da je naj naj ali je jednostavno jedno veliko shit Smile


al jbg sto bismo bez njih Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile moramo se nkome smijati

a jedinu curu koju znam da ima ljepotu ubitacnu i pamet jeste rodica od mog druga ona je nesvakidasnja Smile
Back to top Go down
DUL FRVR BEST
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
DUL FRVR BEST


Posts : 2583
Join date : 2008-01-22
Age : 30
Location : Zemun

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 24, 2008 5:21 pm

MiStEr $D$ wrote:
pa dobro onda je tebi extra Smile
xaxaxa nije uvek.... Smile ....uglawnom ti kreteni su moji drugowi....
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 24, 2008 11:01 pm

I ja imam takwe "kretencice" slatki su....Pogotowo Djole,k'o bombona!
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSat May 24, 2008 11:02 pm

$Robert@$ wrote:
Hehehee,loda si!Very Happy
A shta si ti mislila??? XA,XA,XA,XA...
Back to top Go down
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSun May 25, 2008 4:35 pm

$Robert@$ wrote:
E meni ne trebajU!
a Aca??? Shta je bilo sa njim?? msm kako te je muwao......................
Back to top Go down
Adry_Chady
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Adry_Chady


Posts : 1206
Join date : 2008-04-06

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSun May 25, 2008 5:04 pm

Iris wrote:
$Robert@$ wrote:
E meni ne trebajU!
a Aca??? Shta je bilo sa njim?? msm kako te je muwao......................
O0O0O0O0O0O0........
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSun May 25, 2008 7:57 pm

MiStEr $D$ wrote:
e jbg vidite ima svakakvih cura .....
1.som cura-cura koja jednostavno ne zna kad je kraj
2.smoracura-cura koja smara Smile
3.glupa cura-cura koja je jednostavno medicinski fenomen glupa je a zivi
4.debil cura-suvisno da pisem
sad najgore.....
5.spoznzoruse-dobre za.....,ali glupe za pehar.
i nagrada za najgoru..
6.Izkompleksirana cura-cura koja misli da je naj naj ali je jednostavno jedno veliko shit Smile


al jbg sto bismo bez njih Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile moramo se nkome smijati

a jedinu curu koju znam da ima ljepotu ubitacnu i pamet jeste rodica od mog druga ona je nesvakidasnja Smile


axaxaxaxaxaxax slazhem se Smile
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitimeSun May 25, 2008 8:27 pm

E A ZABORAWILI STE NA NEKE DEWOJKE KOJE NISU NI DEBILKE, NI SMOR, NI SPONZORUSHE!!!!!!!!!!!!!!! JOJ DODO KAD TE UTEPAM
Back to top Go down
Sponsored content





Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))   Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :)) - Page 6 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dobrodosli na mjesto gdje svi vasi problemi nestaju,samo nam recite i mi cemo ucinjeti sve da vasi problemi budu rijeseni-za vas doktori dodo i bozo...dude...its so gay,its so right :))
Back to top 
Page 6 of 14Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Problemi sa netom...
» Ljubavni problemi
» Srecan Rodjendan Bozo
» SAMO DA ZNATE
» Samo da vam javim.......

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Love-
Jump to: