Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Blamovi

Go down 
+12
iwana maria
$AleXandra$
Roby-RBD
~~AnY*Y*ChriS~~
$Robert@$
DUL FRVR BEST
mIsS.p0p.tRaSh
Iris
Mia
dulce_maria
PoNcHo
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
NINA
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
.:Prvi put čuješ za Dulce Mariu:.
NINA


Posts : 21
Join date : 2008-03-15
Age : 30
Location : Podgorica

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 4:03 pm

Ovo nije moj blam, ali jeste moje drugarice....
Procitajte obavezno!!!!!!!
Bila je sa drustvom u gradu i uglavnom oni su pricali o blamovima( ona je nisila dugu suknju)u jednom trenutku kada su se smijali necijem blamu ona je digla suknju i prekrila se s njim preko glave i rekla: "jao blama"
hahahahahahahahahahahahhahah Smile Smile Smile Smile Smile hahahahahhahaha Smile Smile Smile Smile
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 7:36 pm

NINA wrote:
Ovo nije moj blam, ali jeste moje drugarice....
Procitajte obavezno!!!!!!!
Bila je sa drustvom u gradu i uglavnom oni su pricali o blamovima( ona je nisila dugu suknju)u jednom trenutku kada su se smijali necijem blamu ona je digla suknju i prekrila se s njim preko glave i rekla: "jao blama"
hahahahahahahahahahahahhahah Smile Smile Smile Smile Smile hahahahahhahaha Smile Smile Smile Smile
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 8:07 pm

vera wrote:
NINA wrote:
Ovo nije moj blam, ali jeste moje drugarice....
Procitajte obavezno!!!!!!!
Bila je sa drustvom u gradu i uglavnom oni su pricali o blamovima( ona je nisila dugu suknju)u jednom trenutku kada su se smijali necijem blamu ona je digla suknju i prekrila se s njim preko glave i rekla: "jao blama"
hahahahahahahahahahahahhahah Smile Smile Smile Smile Smile hahahahahhahaha Smile Smile Smile Smile
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Dulce Ana
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
Dulce Ana


Posts : 59
Join date : 2008-02-15

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 10:39 pm

dulce_n i n @ wrote:
vera wrote:
NINA wrote:
Ovo nije moj blam, ali jeste moje drugarice....
Procitajte obavezno!!!!!!!
Bila je sa drustvom u gradu i uglavnom oni su pricali o blamovima( ona je nisila dugu suknju)u jednom trenutku kada su se smijali necijem blamu ona je digla suknju i prekrila se s njim preko glave i rekla: "jao blama"
hahahahahahahahahahahahhahah Smile Smile Smile Smile Smile hahahahahhahaha Smile Smile Smile Smile
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
iwana maria
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
.:Učlanjuješ se u club obožavalaca Dulce Marie:.
iwana maria


Posts : 290
Join date : 2008-08-02

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 11:07 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing jocolor
Back to top Go down
CapljaVoliBilla
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
CapljaVoliBilla


Posts : 32
Join date : 2008-09-10
Age : 30
Location : na TH koncertuuu! :D

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:03 pm

Iris wrote:
Da honey samo zato!!! Naravno.... Na mene nece nijedan decko da prosipa pivo.. makar i pijan bio.... HELLO UNISTIO MI JE D&G MAJICU!!!

-.- kakva curka
Back to top Go down
*Yo soy fan de Christian*
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
*Yo soy fan de Christian*


Posts : 8784
Join date : 2007-11-02
Location : Siempre en corazon de Christian!Queremos Christian Chavez WoRLD Tour Serbia 2009!https://www.youtube.com/watch?v=JQCuwq-B14w

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 10:16 pm

EWO JEDAN BLAM OD MOG MENE !
BILI SMO NA NEKOM RODJUSU KOD MOJE NAAAAJ FRENDICE....I ONA SE ZALJUBILA U NEKOG LAZARA I SAD ZAJEBAVALI SMO SE KAO DA SE POLJUBIMO USTA TO JE KAO NEKA FOTA !!!!
I TAJ LAZAR JE TREBAO DA POLJUBI NJU A ONA SE LUDO ZALJUBILA U NJEGA A JA I ONA SMO NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ FRENDICE NARAVNO JA SAM SEDELA PORED NJE I SAD DA LAZAR POLJUBI NJU ON POLJUBI MENE!AJOJ ZNACI JA U TOM TRENUTKU NISAM ZNALA SHTA DA RADIM A KAD JE TREBALO DA JE POLJUBI ONA JE ZATVORILA OCI SRECOM NIJE VIDELA JA SAM ODMAH IZASHLA IZ SOBE!!!!COVECHE KOJI BLAM !!! Smile Smile Smile geek king Crying or Very sad
Back to top Go down
http://christianchavez.forumotion.com     www.ccwserbia.co.cc
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 11:21 pm

*Yo soy fan de Dul* wrote:
EWO JEDAN BLAM OD MOG MENE !
BILI SMO NA NEKOM RODJUSU KOD MOJE NAAAAJ FRENDICE....I ONA SE ZALJUBILA U NEKOG LAZARA I SAD ZAJEBAVALI SMO SE KAO DA SE POLJUBIMO USTA TO JE KAO NEKA FOTA !!!!
I TAJ LAZAR JE TREBAO DA POLJUBI NJU A ONA SE LUDO ZALJUBILA U NJEGA A JA I ONA SMO NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ FRENDICE NARAVNO JA SAM SEDELA PORED NJE I SAD DA LAZAR POLJUBI NJU ON POLJUBI MENE!AJOJ ZNACI JA U TOM TRENUTKU NISAM ZNALA SHTA DA RADIM A KAD JE TREBALO DA JE POLJUBI ONA JE ZATVORILA OCI SRECOM NIJE VIDELA JA SAM ODMAH IZASHLA IZ SOBE!!!!COVECHE KOJI BLAM !!! Smile Smile Smile geek king Crying or Very sad
ajooooj....bash mi je zao tvoje drugarice
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
*Yo soy fan de Christian*
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
*Yo soy fan de Christian*


Posts : 8784
Join date : 2007-11-02
Location : Siempre en corazon de Christian!Queremos Christian Chavez WoRLD Tour Serbia 2009!https://www.youtube.com/watch?v=JQCuwq-B14w

Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:55 pm

vera wrote:
*Yo soy fan de Dul* wrote:
EWO JEDAN BLAM OD MOG MENE !
BILI SMO NA NEKOM RODJUSU KOD MOJE NAAAAJ FRENDICE....I ONA SE ZALJUBILA U NEKOG LAZARA I SAD ZAJEBAVALI SMO SE KAO DA SE POLJUBIMO USTA TO JE KAO NEKA FOTA !!!!
I TAJ LAZAR JE TREBAO DA POLJUBI NJU A ONA SE LUDO ZALJUBILA U NJEGA A JA I ONA SMO NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ FRENDICE NARAVNO JA SAM SEDELA PORED NJE I SAD DA LAZAR POLJUBI NJU ON POLJUBI MENE!AJOJ ZNACI JA U TOM TRENUTKU NISAM ZNALA SHTA DA RADIM A KAD JE TREBALO DA JE POLJUBI ONA JE ZATVORILA OCI SRECOM NIJE VIDELA JA SAM ODMAH IZASHLA IZ SOBE!!!!COVECHE KOJI BLAM !!! Smile Smile Smile geek king Crying or Very sad
ajooooj....bash mi je zao tvoje drugarice
Da i meni je to je bilo pre 4 dana josh je ljuta na mene Lazar jr rekao da se zaljubio u mene i rekao joj da je poljubio mene!!!!!!!uzas!mogoo sam tuzna! Sad Sad Sad Sad Smile No
Back to top Go down
http://christianchavez.forumotion.com     www.ccwserbia.co.cc
Sponsored content





Blamovi - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Blamovi   Blamovi - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Blamovi
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Let's talk-
Jump to: