Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Zwezde i tracewi

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 3:09 pm

Ma opasna si
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 3:23 pm

Pa narawno!Sta ti mislis?!Smile Smile Smile Smile Smile
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 3:30 pm

Ja mislim da nisi opasna
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 3:42 pm

Mia wrote:
Ja mislim da nisi opasna
Razz Xexexe Razz
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 11:46 pm

Zezam se bre...
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 7:13 pm

Znam zato si m best amix pored nine!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 7:14 pm

Saša Ćurčić osnovao bend
Utorak, 29. januar 2008. 11:57

Saša Ćurčuć Djani, pobednik prvog serijala "Velikog brata“ sa poznatim ličnostima, nedavno je osnovao "Folk bend“, koji će jednom mesečno humanitarno nastupati po diskotekama širom Srbije.

"Naš bend je andergraund bend. Na tu ideju sam došao sa najboljim drugom Sašom Stanojevićem, koji je inače harmonikaš. Moj bend će izabrati jedan grad mesečno. Sviraćemo u lokalnoj diskoteci, podići atmosferu i zabavljati se sa gostima. Ja ću pevati i voditi program jer sam i šoumen. Mi smo tu da donesemo pozitivnu energiju i dobar provod", kaže Saša za "Press" i objašnjava zašto je, izmedju ostalog, došao na ovu ideju.

"Bilo je raznoraznih priča - kako ću snimiti CD, pevati kojekakve duete, mnogi su hteli da me prisvoje, a ja to ne želim. Želim da pevam za sebe i narod", kaže on.

Poznati fudbaler otkriva da je njemu, osim sporta, u životu veoma važna i muzika. Ona ga je, prema njegovim rečima, spasla kada mu je bilo veoma teško.

"Ne želim muzici da kažem zbogom jer me je spasla i ostavila u životu. Muzika mi je hobi, a živeću od škole fudbala", iskren je Ćurčić.

On napominje da njihov bend neće snimiti CD, niti uzimati pare za tezge.

"Moj bend imaće pesme, ali ne i garažu. Pevaćemo gde god nas pozovu. To će raditi na principu - ja idem u grad, a u provod vodim i bend“, kaže Saša.
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 7:15 pm

Kinezi proizvode Bekam kondome

Kinezi su odlučili da ljubav prema jednom od najpopularnijih fudbalera današnjice, Englezu Dejvidu Bekamu, iskažu tako što su lansirali seriju kondoma sa njegovim imenom, prenosi "Blic".

Po pisanju tamošnjih medija, Bekam nije bio oduševljen ovim potezom, ali čelnici kineske kompanije tvrde da će fudbalerovo ime na kondomu pomoći korisnicima da "pogode", kao što to Bekam čini na terenu.

Ideja se nije dopala ni Bekamovim fanovima sa Istoka koji poručuju da bi ovaj proizvod trebalo zabraniti.

"Ne želimo da Bekam pomisli da ga kineski narod ne poštuje. Mi njega volimo", kazao je jedan kineski fan za engleski tabloid "San".
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 7:16 pm

Kajli Minog: Slavi nema kraja


Australijska pevačica Kajli Minog ocenila je da se, posle 20 godina na vrhu i dvogodišnje pauze zbog operacije raka dojke, njenoj slavi ne nazire kraj.

Pop zvezda objavila je nedavno novi album, a na proleće kreće na turneju.

Kajli Minog, koja je od glumice u sapunskim operama 1980-ih godina postala jedna od najpopularnijih pevačica i seks simbola u Evropi i rodnoj Australiji, kaže da ju je bitka protiv raka 2005. nagnala da duboko razmisli o svom životu.

"Često slušate o ljudima koji su rekli: 'To je to. Krećem u sasvim drugačijem smeru'. A mislim da bih ja imala dobar izgovor za to", rekla je pevačica.

"Ali ne, ja ne. Nisam završila. Ispunjava me ono što radim. Spremna sam da nastavim", kazala je 39-godišnja zvezda u intervjuu agenciji Rojters.

Posle oporavka od operacije i hemoterapije 2005, Kajli Minog napisala je knjigu za decu, lansirala parfem i organizovala modnu izložbu u jednom londonskom muzeju, dobila plemićku titulu i objavila deseti studijski album "X".

Ipak, australijska pevačica retko govori o svojoj bolesti. "Nemam lepu malu frazu kojom bih sumirala šta je to značilo, šta mi je uradilo ili kako sam se zbog toga promenila. Ne želim puno da govorim o tome", kazala je.

"Delimično razumem kroz šta bi drugi mogli da prolaze, ali nemam odgovore. Sigurna sam da će doći dan kada ću biti otvorenija o tome. Da se nađem oči u oči sa nekim bolesnikom, podelila bih sve sa njim", dodala je.

Pevačica čuvena po dens hitovima "Can't Get You Out Of My Head" i "Spinning Around" kazala je da se na albumu "X" nalaze tri veoma lične pesme. Album će u martu biti objavljen u SAD.

Neke kritičare iznenadilo je to što je "X" album dens i pop numera karakterističnih za Kajli Minog, a ne osvrt na prethodne tri burne godine, u kojima se pevačica rastala od dugogodišnjeg momka, francuskog glumca Olivijea Martineza.

Najavom evropske turneje, koja počinje u maju u Parizu, Kajli Minog okončala je medijske spekulacije o svom zdravlju.

Pevačica je negirala da će turneja fizički biti manje zahtevna od njene ekstravagantne i prekinute svetske turneje "Showgirl" 2005.

"Ne osećate bol tokom nastupa zbog adrenalina. To će biti dva sata čiste energije. Veći deo nastupa biće jednostavan, ali sam siguran da će tu biti i trenutak kada će se pojaviti šou devojka u meni", objasnila je.
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 7:18 pm

"Čupava" konferencija Nikolasa Kejdža


Pevačica Maraja Keri je svojevremeno zahtevala od novinara da joj snimaju samo desnu stranu lica, a ovaj put, za holivudsko "prenemaganje" je odgovoran niko drugi do "opasni" Kastor Troj iz filma "Face off", oskarovac Nikolas Kejdž.

Na nedavno održanoj konferenciji za novinare povodom promocije njegovog poslednjeg filma "Bangkok Dangerous", Kejdž je zahtevao od novinara da ne gledaju u njegovu kosu, odnosno ono što je od nje ostalo.

Ako je verovati britanskim novinarima koji su prisustvovali promociji filma, neposredno pred početak konferencije dobili su pismo u kome ih glumčevi saradnici upozoravaju da će ukoliko "pogledaju gde ne treba", njihovo pitanje biti odbijeno.

Gen taštine je pogodio i Nikolasa Kejdža (44), koji na putovanja od nedavno vodi i ličnog frizera, čiji je jedini posao da uz pomoć laka, od kose koja opada, napravi bujnu, lepršavu frizuru.
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 7:19 pm

Svi zarađuju na Britni Spirs


Umesto da se bavi promocijom novog albuma i održava koncerte, posrnula pop princeza, Britni Spirs, niže skandal za skandalom i, po pisanju tabloida, uspeva mesečno da "zaradi" više od 700.000 dolara.

Časopis "Portfolio" uradio je istraživanje u kojem otkriva da Britni ipak više novca donosi drugima nego sebi i da je svaki njen skandal vredan stotine hiljada dolara.

Pevačica je tokom osmogodišnje karijere svojoj diskografskoj kući "Džajv" (Jive) donela 400 miliona dolara, 150 miliona promotorima turneje, dok su njena dva parfema za kuću Elizabet Arden zaradila oko 100 miliona od lansiranja na tržište.

Bivši suprug, Kevin Federlajn, takođe zarađuje stotine hiljada dolara samo zbog činjenice da je bio u braku sa Spirsovom.

Magazin "Pipl" (People) navodi da Kevinovo pojavljivanje u nekom losanđeleskom klubu košta oko 100.000 dolara.

"Britni je vredna roba i izdavačima, jer izdanja sa njenom slikom na naslovnici povećavaju prodaju za čak 33 odsto. Ipak najviše zarađuju njene senke - paparaci. Najobičnija fotografija iz šopinga vredi oko 250 dolara, dok ekskluzive dostižu vrednost i do 100.000 dolara", navedeno je u istraživanju.

Američki tabloidi navode da Spirsova sa skoro svakim paparacom ima dogovor da za ekskluzivne fotografije na njen račun bude uplaćeno 20 odsto od prodaje.

Čini se da trenutno 150 miliona "teška " Britni baš i nije toliko posrnula.
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 12:51 pm

Hwala!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 12:52 pm

$Robert@$ wrote:
Znam zato si m best amix pored nine!

hehe i ti si meni Razz
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 30, 2008 3:20 pm

Mia wrote:
$Robert@$ wrote:
Znam zato si m best amix pored nine!

hehe i ti si meni Razz
Hhehehehe!Hwala! Razz
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 2:02 am

de nada samo sam iskrena!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
Sponsored content





Zwezde i tracewi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zwezde i tracewi   Zwezde i tracewi - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zwezde i tracewi
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: TV-
Jump to: