Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 zivotne priche

Go down 
+7
DyR*lover
mIsS.p0p.tRaSh
Mia
PoNcHo
Iris
$Robert@$
dulce_maria
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:31 am

u prawu si!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:36 am

$Robert@$ wrote:
Mia wrote:
Bah mi je drago Wink
I meni i sad dokazi tim DEBILIMA da si bolja od njih!!!
A ja ne znam sta cu! Sad Sad Sad

shto?
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 2:49 pm

Pa moja ziwotna pricha sta kazete o njoj!;(
Back to top Go down
dulce_maria
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
dulce_maria


Posts : 1328
Join date : 2007-11-10
Age : 28
Location : Where Am I?I'm gonna tell ya....At my dark room!Don't call me!I will never go out....

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 10:36 pm

pa bash je sooper shto se swe reshilo.......beso
Back to top Go down
http://para-siempre-rebelde.boardrealtors.net/
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 2:04 pm

Kome to kazes?
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 11:08 pm

ewo ja sam razmishljala dal ovo da napishem ali........napisatju.....
bilo je to pre godinu dana.u mom razredu se izdvojila grupa devojcica.ja sam zelela da se druzim sa njima jer sam mislila da su cool i popularne.i........naravno pochela sam da se druzim sa njima.uopshte nisam znala shta tje sve da se izdeshava.....
ubrzo se ta grupa raspala.ostale smo samo ja i jedna devojchica.pocele smo da izlazimo svaki dan.kuci skoro i da nismo provodile wreme.upetljale smo se u loshe drushtvo.naravno ja sam se ponashala isto ali bash isto kao oni(psovala,zezala druge,vredjala ix)........i svi su pocheli da me mrze.ja koja sam uvek bila extra djak prestala sam da uchim.nisam imala frendove.chak sam se i sa tom jednom drugaricom koju sam imala posvadjala.zakacila sam se sa starijim curama.malo je falilo da me preeeeeeebiju.na sretju to sam izbegla.........

TO SU SWE NARAVNO VIDELI MOJI RODITELJI I POMOGLI MI DA SE IZVUCEM IZ SWEGA TOGA....DANAS JE SWE KAO RANIJE(skoro swe jer neki nisu zaboravili loshe stvari koje sam radila).SADA IMAM EXTRA FRENDOVE I PONASHAM SE KAO SWAKI NORMALAN MOJ WRSNJAK.
TO JE MOJA ZIVOTNA PRICHA.......NADAM SE DA WAS NISAM UDAVILA
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
*Yo soy fan de Christian*
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
*Yo soy fan de Christian*


Posts : 8784
Join date : 2007-11-02
Location : Siempre en corazon de Christian!Queremos Christian Chavez WoRLD Tour Serbia 2009!https://www.youtube.com/watch?v=JQCuwq-B14w

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 3:24 pm

jaoo bre!
Back to top Go down
http://christianchavez.forumotion.com     www.ccwserbia.co.cc
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 4:41 pm

ma grozno je to!
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 2:45 am

vera wrote:
ewo ja sam razmishljala dal ovo da napishem ali........napisatju.....
bilo je to pre godinu dana.u mom razredu se izdvojila grupa devojcica.ja sam zelela da se druzim sa njima jer sam mislila da su cool i popularne.i........naravno pochela sam da se druzim sa njima.uopshte nisam znala shta tje sve da se izdeshava.....
ubrzo se ta grupa raspala.ostale smo samo ja i jedna devojchica.pocele smo da izlazimo svaki dan.kuci skoro i da nismo provodile wreme.upetljale smo se u loshe drushtvo.naravno ja sam se ponashala isto ali bash isto kao oni(psovala,zezala druge,vredjala ix)........i svi su pocheli da me mrze.ja koja sam uvek bila extra djak prestala sam da uchim.nisam imala frendove.chak sam se i sa tom jednom drugaricom koju sam imala posvadjala.zakacila sam se sa starijim curama.malo je falilo da me preeeeeeebiju.na sretju to sam izbegla.........

TO SU SWE NARAVNO VIDELI MOJI RODITELJI I POMOGLI MI DA SE IZVUCEM IZ SWEGA TOGA....DANAS JE SWE KAO RANIJE(skoro swe jer neki nisu zaboravili loshe stvari koje sam radila).SADA IMAM EXTRA FRENDOVE I PONASHAM SE KAO SWAKI NORMALAN MOJ WRSNJAK.
TO JE MOJA ZIVOTNA PRICHA.......NADAM SE DA WAS NISAM UDAVILA


jao uzhas drago mi je da si uspjela da se izvuchesh...
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 2:46 am

PoNcHo wrote:
vera wrote:
ewo ja sam razmishljala dal ovo da napishem ali........napisatju.....
bilo je to pre godinu dana.u mom razredu se izdvojila grupa devojcica.ja sam zelela da se druzim sa njima jer sam mislila da su cool i popularne.i........naravno pochela sam da se druzim sa njima.uopshte nisam znala shta tje sve da se izdeshava.....
ubrzo se ta grupa raspala.ostale smo samo ja i jedna devojchica.pocele smo da izlazimo svaki dan.kuci skoro i da nismo provodile wreme.upetljale smo se u loshe drushtvo.naravno ja sam se ponashala isto ali bash isto kao oni(psovala,zezala druge,vredjala ix)........i svi su pocheli da me mrze.ja koja sam uvek bila extra djak prestala sam da uchim.nisam imala frendove.chak sam se i sa tom jednom drugaricom koju sam imala posvadjala.zakacila sam se sa starijim curama.malo je falilo da me preeeeeeebiju.na sretju to sam izbegla.........

TO SU SWE NARAVNO VIDELI MOJI RODITELJI I POMOGLI MI DA SE IZVUCEM IZ SWEGA TOGA....DANAS JE SWE KAO RANIJE(skoro swe jer neki nisu zaboravili loshe stvari koje sam radila).SADA IMAM EXTRA FRENDOVE I PONASHAM SE KAO SWAKI NORMALAN MOJ WRSNJAK.
TO JE MOJA ZIVOTNA PRICHA.......NADAM SE DA WAS NISAM UDAVILA


jao uzhas drago mi je da si uspjela da se izvuchesh...
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 3:13 am

ma jedwa sam uspela........dobro shto je sada swe kao ranije...
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 3:16 am

ma znam kako ti je bilo.....to se desilo i mojoj drugarici...i jedwa se izwukla iz toga........
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 3:26 am

to je uzasno....
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 3:27 am

axa.....znam..........
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 3:34 am

samo se okrenesh i shvatish da te swi mrze...strashno...ali na sretju proshlo je
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 3:35 am

da, xwala bogu.......
Back to top Go down
Iris
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
Iris


Posts : 1462
Join date : 2007-11-17
Age : 29
Location : Zabole te... =))

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 1:22 pm

Da... znam takwe primere... ali na srecu se nisam upetljawala...

Drago mi je da si uspela da se izwuchesh
Back to top Go down
*UcKeR's GiRlFrIeNd*
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
.:Dobijaš autogram Dulce Marie:.
*UcKeR's GiRlFrIeNd*


Posts : 5829
Join date : 2007-11-19
Age : 31
Location : ^_^ ^_^ ^_^

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 2:05 pm

pa......tako je to kad se uvuchek u loshe drushtwo i kutji dolazish samo da spawash...
Back to top Go down
http://cuidadoconelangel.forumotions.net
*DuLcE GrEaTeSt fAn*
.:Počinješ redovno da pratiš seriju "Rebelde":.
.:Počinješ redovno da pratiš seriju
*DuLcE GrEaTeSt fAn*


Posts : 54
Join date : 2008-05-08
Age : 31
Location : ...u ''SmExY wOrLd''-u...

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeThu May 08, 2008 9:58 pm

Iris wrote:
Jao stvarno.... znaci i ti si poreklom iz Moskve.... Ljudi imam novost..... smuvala sam se sa frajerom br. 1 u skoli i tako sam svima nabila to u oci..... tacnije on je to uradio...

To MaLa...JeB* iM KeVu sViMa...NeK PuKnU Od mUkE... Arrow
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSat May 10, 2008 12:22 pm

Hahaha bilo je to odawno!
Back to top Go down
*dulce_the_best*
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
.:Nalaziš neke slike od Dulce na netu:.
*dulce_the_best*


Posts : 105
Join date : 2008-04-23

zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitimeSat May 10, 2008 7:50 pm

uff dobro je da si se izvukla jbt i mene se nesto tako slicno desilooo ali to jos u 4 ppocela sam da se druzim sa curama koje vole da se prave i onda sam ja pocelaa istooo da budem ko svuda glavna i da vrijedjam drugeee ali posle sam shvatla sta sam uradilaaaa i onda sam se sama izvuklaaa ono vidjela sam da popularnost nije vaznaaa i da sma izgubila najbolju drugaricu i posle se sve vratilo u normalu kada sma presla u drugo odeljenjeee jednostavno u ovo odeljenjee postala sam ono sto jesma zapravo opicenaa volim da se druzim i zezam i mrzim cure koje volee da dizu glavu i misle da su neko i nesto a u stvari suuu neke kurvice tamo ni sama ne znam i mnogo sam srecnaa saddd i svi me voleee
Back to top Go down
Sponsored content





zivotne priche - Page 2 Empty
PostSubject: Re: zivotne priche   zivotne priche - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
zivotne priche
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: Let's talk-
Jump to: