Dulce Maria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dulce Maria

Za sve fanove Dulce Marie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 VB druga sezona

Go down 
+2
Mia
PoNcHo
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 12:36 am

daaaaaaa! Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 12:50 am

Uzasno mi je zao sada je dosadnije kada njega nema!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 12:51 am

daaaa! smorili su strashno!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 12:55 am

Ali ne znam ko je njega mogao da izbaci!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 12:56 am

samo degeni!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 5:10 pm

Raskinuli Zeka i Jelena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 5:12 pm

daaaaaaa!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 5:16 pm

Yesssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 5:20 pm

$Robert@$ wrote:
Yesssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:13 pm

Otkud znate>???
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:28 pm

pa rekli su!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 3:17 pm

Samo za Tijanu,Ninu i mene!

Kraj romanse Jelene i Zeke...očekivano


Jelena Žeželj i Stevan Zečević-Zeka, junaci druge sezone rijaliti-šoua Veliki Brat, krenuli su putem svojih prethodnika iz prvog serijala Ene Popov i Marka Miljkovića.

Veza Jelene i Zeke nije dugo potrajala, a za sve je "kriv" povratak Zeke u Kuću. Ili, tačnije, njegov karakter i nemogućnost da odoli ženama.

Jelena je pobesnela kada je videla šta se sve dešavalo na žurci i šta je sve Suzana radila sa njenim dečkom (otkopčavanje pantalona, na primer), a kada je izašao iz Kuće, Zeka je pokunjen, priznao grešku: "Znam da sam pogrešio, ne treba to niko drugi da mi kaže".

Nije trebalo dugo da obelodane da više nisu u vezi. Tek dva dana od Zekinog drugog izbacivanja iz Kuće. "Zeka i ja definitivno više nismo zajedno. Raskinuli smo i nema nikakve šanse da se pomirimo. Razgovarali smo i zaključili da više ne bi trebalo da budemo zajedno. Neke stvari, jednostavno, ne mogu da zaboravim. Šta da očekujem od njega van Kuće, kad je tako postupiop u Kući!? Ovako je bolje, verujte mi, konačno je prestala da me boli glava ", kaže Jelena za "Svet".

Ona je prenela Zekine reči da je mogao da bude sa Suzanom, ali nije. "Rekla sam mu: Ti možeš da budeš sa jednom go-go igračicom, a ja sa celom muškom populacijom, pa to nisam uradila", istresla je Jelena.

Zeka tvrdi da raskid nema veze sa onim što se dešavalo u Kući, ali da ne želi da priča o detaljima, jer bi to bilo "zadiranje u njihovu intimu". Kaže da su ostali u dobrim odnosima.

"Press" piše da je Jelena raskid "proslavila" sa sinom Dragana Kojića-Kebe, Igorom u jednom beogradskom restoranu.

Jelena tvrdi da su njih dvoje prijatelji, ali...
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 3:27 pm

jao hwala ti! yessssssssssssssssssssss
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 4:40 pm

dulce_n i n @ wrote:
jao hwala ti! yessssssssssssssssssssss
Back to top Go down
PoNcHo
.:Dulce Maria's lover:.
.:Dulce Maria's lover:.
PoNcHo


Posts : 5035
Join date : 2007-07-17
Age : 33
Location : Kotor

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:18 pm

svašta.. hehehehhe
Back to top Go down
https://dulcemaria.4umer.com
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 3:01 pm

PoNcHo wrote:
svašta.. hehehehhe
Pa sta ces mi smo ZEKINE obozawateljke!
Back to top Go down
mIsS.p0p.tRaSh
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
mIsS.p0p.tRaSh


Posts : 5781
Join date : 2007-11-07
Age : 30

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 3:04 pm

$Robert@$ wrote:
PoNcHo wrote:
svašta.. hehehehhe
Pa sta ces mi smo ZEKINE obozawateljke!
daaaaaaaaaaaaaaa! Razz Razz
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 3:04 pm

Ne mogu da wrujem da su raskinuli Smile
Hwala tiiiii!!!!!
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 3:09 pm

Pa molim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 1:58 pm

VB: Jeca "otkačila" Zeku, a nominovani su...

"Dan 74" u Kući Velikog Brata obeležile su nominacije, a van Kuće - potvrda da je Jeca (konačno) "otkačila" Zeku.

Iako je Veliki Brat još "na odmoru na Kopu", nominacije su održane, a ukućani su izabrali četvorku od koje bi se u subotu rado oprostili: za izbacivanje su nominovani Marina, (naravno) Miki, Aleksandar i Vesna.

U medjuvremenu, dva puta izbačeni iz kuće, Stevan Zečević-Zeka, nije uspeo da se "izvadi" za flertovanje u Kući, pa ga je Jelena Žeželj, njegova "prva ljubav" iz Kuće, "odjavila".

Veza Jelene i Zeke nije dugo potrajala, a za sve je "kriv" povratak Zeke u Kuću. Ili, tačnije, njegov karakter i nemogućnost da odoli ženama.

Jelena je pobesnela kada je videla šta se sve dešavalo na žurci i šta je sve Suzana radila sa njenim dečkom (otkopčavanje pantalona, na primer), a kada je izašao iz Kuće, Zeka je pokunjen, priznao grešku: "Znam da sam pogrešio, ne treba to niko drugi da mi kaže".

Nije trebalo dugo da obelodane da više nisu u vezi. Tek dva dana od Zekinog drugog izbacivanja iz Kuće. "Zeka i ja definitivno više nismo zajedno. Raskinuli smo i nema nikakve šanse da se pomirimo. Razgovarali smo i zaključili da više ne bi trebalo da budemo zajedno. Neke stvari, jednostavno, ne mogu da zaboravim. Šta da očekujem od njega van Kuće, kad je tako postupio u Kući!? Ovako je bolje, verujte mi, konačno je prestala da me boli glava ", kaže Jelena za "Svet".

Ona je prenela Zekine reči da je mogao da bude sa Suzanom, ali nije. "Rekla sam mu: Ti možeš da budeš sa jednom go-go igračicom, a ja sa celom muškom populacijom, pa to nisam uradila", istresla je Jelena.

Zeka tvrdi da raskid nema veze sa onim što se dešavalo u Kući, ali da ne želi da priča o detaljima, jer bi to bilo "zadiranje u njihovu intimu". Kaže da su ostali u dobrim odnosima.

"Press" piše da je Jelena raskid "proslavila" sa sinom Dragana Kojića-Kebe, Igorom u jednom beogradskom restoranu.

Jelena tvrdi da su njih dvoje prijatelji, ali...
Back to top Go down
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 1:59 pm

VB: Miki napustio Kuću!!!
Cetvrtak, 6. decembar 2007. 20:13

Ni drugi put nije uspeo, ili bar jeste delimično! Pčelar iz Kupinova, Miroslav Djuričić-Miki u četvrtak je napustio Kuću Velikog Brata posle više od pet nedelja.

U prvom serijalu rijaliti-šoua prošle godine, Miki je u Kući ostao tek dve nedelje, a ove je izdržao nešto duže, 38 dana.

U četvrtak popodne Miki je ušao u ispovedaonicu i saopštio Velikom Bratu da želi da napusti Kuću. Potom se pozdravio sa Vesnom, a potom i sa ostalim ukućanima, koji gledaju u neverici.

Vesni je najteže pao izlazak Mikija i plakala je u ženskoj sobi.

Miki je i ove nedelje bio nominovan za izbacivanje, a nije mu bilo svejedno kada je Veliki Brat u Kuću "ubacio" njegovog oca Mirka sa kojim se baš i ne slaže najbolje.

Mirko je bio razlog Mikijevog izlaska iz Kuće. "Mirko, nemoj mi se više obratiti nikada. Nećeš me više videti u životu", rekao mu je ljutito Miki, a Mirko je brzo odgovorio: "Ne mogu da izadjem jer primam injekcije još tri dana", na šta je Miki uzvratio: "Ma, ništa ti ne verujem".

Potom je Miki otišao u žensku sobu: "Gotovo je! Odlazim!, uzviknuo je Miki dok je u ženskoj sobi bio u društvu Vesne. Njegovoj odluci prethodila je svadja sa ocem. Odlučio je da ode - ako neće Mirko, ide on i tako je i bilo.

"Moram da idem. Odlučio sam još pre tri sata", rekao je Miki, a potom otišao u ispovedaoniocu.

Poslednje reči koje je uputio ukućanima bile su: "Voleo bih da pobedi Vesna, ili bar Vesko“. Dok je Vesna plakala, ostali su bili u čudu. Otac Mirko je kratko izustio: "Zbog mene je izašao".

Miki je ove sezone uspeo da ostvari zadatak - kada je ušao u Kuću dobio je zadatak od Velikog Brata da poštuje pravila, a kao nagradu dobiće novac koji će pokloniti u humanitarne svrhe. Početna cifra bila je 20.000 evra, ali je zbog Mikijevog ponašanja i kršenja pravila ona spala na 14.500 evra.
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 2:57 pm

MIKI je izashao??Nisam znala
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 3:05 pm

DA i ja sam juce saznala!!!!
Back to top Go down
Mia
.:Dulce Maria administrator:.
.:Dulce Maria administrator:.
Mia


Posts : 4205
Join date : 2007-08-13
Age : 30
Location : bleja u BG-y....

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 3:08 pm

Ma ja ne gledam wb uopshte...u poslednje wreme
Back to top Go down
http://miaimiguel.forum-free.biz
$Robert@$
.:Dulce Moderator:.
.:Dulce Moderator:.
$Robert@$


Posts : 3387
Join date : 2007-08-30
Age : 28

VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 11:14 pm

VB: Suzana nominovana sa "matorcima"
Sreda, 12. decembar 2007. 20:50

Suzana je iz nedelje u nedelju ostajala bez ljudi sa kojima se zbližavala u Kući Velikog Brata, a najnovije nominacije pokazale su da je okružena ljudima koji je ne gotive.

Suzana će se zajedno sa "matorcima" Mirkom (Mikijevim ocem) i Crnogorcem Veskom ove nedelje boriti za opstanak u Kući.

Mirko je dobio najviše negativnih glasova, čak šest, a Suzana i Vesko po tri. Mirku ili "čika Mirku" kako ga zovu neki ukućani, zamerili su to što se ne uklapa u društvo, Suzani su pojedini ukućani prebacili "prevulgarno oblačenje i ponašanje" (Aleksandar), a o Vesku su imali različite impresije, a najsmešniji razlog imao je Mirko - "ne dopada mi se način kako jede, kao kad pustiš svinje u splačine".

Ko je koga nominovao:

Aleksandar - Vesko i Suzana;
Vesko - Mirko i Aleksandar;
Vesna - Mirko i Suzana;
Dijana - Mirko i Vesko;
Djordje - Mirko i Vesna;
Mirko - Vesko i Vesna;
Nataša - Mirko i Suzana;
Suzana - Mirko i Aleksandar.
Back to top Go down
Sponsored content





VB druga sezona - Page 3 Empty
PostSubject: Re: VB druga sezona   VB druga sezona - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
VB druga sezona
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» RBD la familia I sezona
» REBELDE 3 sezona
» ''REbelde'' cetvrta sezona :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dulce Maria :: Off topic :: TV-
Jump to: